Creme Biofixine Biologique Recherche

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 24-07-2009

Creme Biofixine Biologique Recherche

Creme Biofixine to produkt stworzony przez Biologique Recherche specjalnie, aby walczyć z problemem zmarszczek mimicznych.

Krem rekomendowany jest dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia, idealnie nadaje się również na okolice oczu i ust. Wyciągi z Biedrzańca Zielonego i Orzecha Włoskiego działają silnie przeciwzmarszczkowo i sprzyjają syntezie włókien kolagenowych i elastynowych, a kompleks dotleniający Biologique Recherche sprawia, że skóra staje się promienna.


Cena: 529 zł (50ml)

Wszystkie produkty Biologique Recherche są dostępne w autoryzowanych salonach.
Informacje dotyczące marki i adresy gabinetów współpracujących dostępne na stronie internetowej producenta.

MWW

 • Pt., 24-07-2009 gość
  przepraszam ale wyciąg z orzecha włoskiego, który rośnie pospolicie jest tani, (250mil. 30 zł, można kupić 33 mil. za niecałe 7 zł. w tym kremie pewnie jest go 2%) to za co tyle kasy? za słoik? biedrzaniec zielony też nie rarytas. i na pewno nie ma go w kremie więcej niż orzecha. Składniki nie warte 530 zł. Lepiej do spa pojechać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-07-2009 gość
  gość (Piątek, 24-07-2009) napisał:  przepraszam ale wyciąg z orzecha włoskiego, który rośnie pospolicie jest tani, (250mil. 30 zł, można kupić 33 mil. za niecałe 7 zł. w tym kremie pewnie jest go 2%) to za co tyle kasy? za słoik? biedrzaniec zielony też nie rarytas. i na pewno nie ma go w kremie więcej niż orzecha. Składniki nie warte 530 zł. Lepiej do spa pojechać.  a niby co ci wklepia w ryjek w spa? cos podobnego albo jeszcze gorszego.
  Odpowiedz Zgłoś