Creme Repulpante Antirides Extreme Orlane

Tagi: kremy, Orlane
2 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 01-11-2006

Creme Repulpante Antirides Extreme Orlane

Po ostatnich odkryciach dotyczących procesów gojenia się, nowy krem marki Orlane zawiera wyjątkowy kompleks Memoxyle w połączeniu z przetworzonymi biotechnologicznie fragmentami elastyny (Matrikine), które wspomagają proces odnowy komórkowej.

Te dwa innowacyjne składniki aktywne reaktywują działanie fibroblastów - komórek młodości - i przez to stymulują syntezę nowych włókien kolagenu i elastyny. Dzięki swojemu składowi przyciągają fibroblasty do najbardziej potrzebujących obszarów skóry, intensyfikując aktywność komórek wokół zmarszczek i wypełniając je od środka.

Wskazują, które komórki wymagają szybkiej naprawy i kierują tam odpowiednie środki własne skóry. Ekstrakt z czarnej herbaty odbudowuje tkanki podskórne i rekompensuje utratę podskórnego tłuszczu. Komórki odzyskują swoje rozmiary i krągłości, twarz odzyskuje swój kształt, a zmarszczki są wyrównane od wewnątrz. Ceramidy dostarczają niezbędnych tłuszczów potrzebnych do nawilżenia i odżywienia skóry, mają długotrwałe działanie.

Kompleks B21 Bio-Energic (w składzie: kwas hialuronowy, cerelina i raffermina) stymuluje energię międzykomórkową i wznawia metabolizm komórek. Kompleks ten przywraca równowagą wodną skóry oraz poprawia jej koloryt i sprężystość.

Cena 50 ml: 695 zł. Krem będzie dostępny od połowy listopada m.in. w perfumeriach Marionnaud.

www.marionnaud.pl

www.orlane.com

AMG

 • Śr., 01-11-2006 AnGeLeCzKa
  Na razie nie potrzebuje takich kremów...może i lepiej
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-11-2006 gość
  no tak smarować się drogim kremem, a potem wpierdzielać chemiczne DRoGIE żarcie :D
  poezja smaku zdrowa i pieniądza ???
  Odpowiedz Zgłoś