Czarne karty kredytowe

31 Komentarzy
3 Zdjęcia
Piątek, 11-07-2008

Czarne karty kredytowe W dobie, kiedy każdemu bank proponuje kartę kredytową, a do złotej wymagane są zarobki w najlepszym razie określane jako przeciętne, wartość takich kart płatniczych zdewaluowała się. Największym luksusem są teraz czarne karty kredytowe – kiedy taką pokażesz, nikt Ci niczego nie odmówi.

Na rynku czarny Centurion pojawił się w 1999 roku. Wydawany jest przez oddział American Express – początkowo tylko nowojorski. Teraz ta usługa dostępna jest także dla klientów z Francji, Wielkiej Brytanii czy Rosji. Nie jest to jednak coś, co można zamówić – to bank decyduje o tym, komu ją przyznać. Na całym świecie ma ją około 17 000 osób. 

Czarne karty kredytowe Dwie inne karty o podobnym prestiżu to MasterCard World Signia oraz Visa Infinite. Te są dostępne w Polsce – tę pierwszą oferuje nowy bank BPH oraz Pekao, a Visę Infinite – PKO BP, chociaż nad jej wprowadzeniem pracuje też Noble Bank.

Czarne karty kredytowe Poza oczywistym potwierdzeniem zasobów i pozycji, z posiadaniem takiej karty wiąże się wiele przywilejów. Lepsze poczekalnie na lotniskach, możliwość zamówienia usług krawieckich, zakupy z doradcą, zniżki na Ferrari i Maserati to tylko niektóre z korzyści.

MWW

  • Wt., 19-04-2011 patrowicz mariusz
    A JA POSIADAM CZARNA KARTE KREDYTOWA A ZAROBKI MOJE OSCYLUJA W GRANICACH 3000E KARTA Z BANKU BANESTO ESPANA

    mariusz patrowicz
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4