Czy Logitech Mini Boombox podbije serca audiofilów?

1 Komentarz
11 Zdjęć
Niedziela, 13-11-2011

Pamiętacie pierwszego Boomboxa? Każdy marzył o sprzęcie grającym, który można nosić na ramieniu. Dziś, dzięki marce Logitech określenie „Boombox” nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Mini Boombox to połączenie przenośnego głośnika i zestawu głośnomówiącego – rozwiązanie dedykowane smartfonom, tabletom oraz innym urządzeniom wyposażonym w technologię Bluetooth Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) oraz telefonom z funkcją Bluetooth Hands-Free Profile (HFP 1.5), a także wszystkim wyposażonym jedynie w wejście audio jack 3,5 mm.

Gdzie znajduje się wspólny mianownik z klasycznym Boomboxem? W wyglądzie raczej go nie znajdziecie - szukać go można w wysokiej jakości dźwięku, zapewnionej przez komorę akustyczną, która wydobywa głębokie basy. Wbudowany mikrofon umożliwia z kolei bezprzewodowe przekierowanie i prowadzenie rozmów telefonicznych czy wideo czatów bez zakłóceń i zniekształceń, a warto wspomnieć, że „głośne mówienie” do tej pory było zmorą większości zminiaturyzowanych urządzeń.

Mocne strony Mini Boomboxa to także dotykowy, podświetlony panel, który zapewnia łatwą kontrolę nad funkcjami urządzenia, a także kompaktowy rozmiar (115,6 x 71,2 x 58 mm) oraz waga (229 g).

Cena: 319 zł. Mini Boombox pojawi się w sprzedaży pod koniec listopada 2011.
www.logitech.com

AG

  • Niedz., 13-11-2011 Gość
    W odpowiedzi na zadane w tytule pytanie, śmiem przypuszczać, że audiofile nie zainteresują się tym bzyczącym drobiazgiem.
    Odpowiedz Zgłoś