Decleor dla cery dojrzałej

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 28-08-2006

Decleor dla cery dojrzałej
W skład nowej linii przeciwzmarszczkowej Experience de L’Age marki Decleor wchodzą 4 kosmetyki:

Experience de L’Age Rich Cream - bogaty krem na noc, Experience de L’Age Light Cream - lekki krem na dzień, Experience de L’Age Eye and Lip Cream - krem na okolice oczu i ust oraz Experience de L’Age Gel Cream Mask - kremowa maska na twarz i szyję.

Bazą dla wszystkich kosmetyków z nowej linii Experience de L'Age jest rozbudowana formuła oparta o liofilizowane mikrosfery protein zbożowych, które po wniknięciu do komórek epidermy pęcznieją wypychając zmarszczki i wygładzając skórę; ekstrakt z japońskiego zioła Sho-Saiko-To, które stymuluje produkcję włókien podporowych naskórka; ekstrakt z peruwiańskiej rośliny Maca (zwanej też peruwiańskim żeń-szeniem) przyspieszający regenerację naskórka oraz koncentrat olejku z irysa o właściwościach napinających i stymulujących komórki skóry do odnowy.

Linia kosmetyków Experience de L’Age zastąpi dotychczasową serię przeciwzmarszczkową VitAroma Lift Total.

Ceny:
Experience de L’Age Rich Cream: 347 zł

Experience de L’Age Light Cream: 347 zł

Experience de L’Age Eye and Lip Cream: 216 zł

Experience de L’Age Gel Cream Mask: 159 zł

Wszystkie kosmetyki z tej linii będą dostępne w Polsce od września 2006 roku, do kupienia w perfumeriach Marionnaud i wszystkich gabinetach, ekskluzywnych drogeriach i spa, autoryzowanych przez markę Decleor.

www.marionnaud.pl
www.decleor.com

AMG

  • Niedz., 16-11-2008 gość
    nie wiem czemu macie pretensję? w końcu to lux....drogie życie....Dla mas są inne strony, choćby wizaż...a'prppos tego kremiku pod oczy, w londynie kupiłam go w promocji za 24L....normalnie kosztuje 40 więc i tak taniej niż w Polsce...w dodatku wydałam na niego całe 2,5 h pracy...
    Odpowiedz Zgłoś
1 2