Dermika Compose, czyli kosmetyk personalizowany

3 Komentarze
3 Zdjęcia
Sobota, 22-10-2011

Różnorodność problemów skórnych i zadań stawianych kosmetykom jest tak ogromna i inna w przypadku każdej kobiety, że znalezienie preparatu idealnego, spełniającego wszystkie potrzeby konkretnej osoby graniczy z cudem. Jeżeli nie można go znaleźć, to trzeba go stworzyć – to właśnie nowy pomysł marki Dermika na kosmetyk idealny.

Na czym to polega? Tajemnicą jest dopasowanie składu kosmetyku do indywidualnych potrzeb skóry konkretnej osoby – a kosmetyk tworzony jest przez w salonie kosmetycznym niemal na oczach klientki. Oczywiście na początek konieczny jest wywiad, później kosmetyczka łączy składniki Indywidualnego Aktywnego Kompleksu (w zależności od potrzeb - 2, 3 lub 4 koncentraty) i zaleca stosowanie pozostałych preparatów z serii Compose.

Składniki unikalnej receptury Indywidualnego Aktywnego Kompleksu wybierane są spośród ośmiu Aktywnych Koncentratów (15 ml): detox, normalizacja, redukcja naczynek, redukcja zmarszczek, regeneracja, rozjaśnianie i odnowa, ujędrnianie oraz ultranawilżanie.

Pełny, indywidualny program zaawansowanej pielęgnacji składa się z 3 kroków:
- oczyszczania - delikatny płyn micelarny (200 ml),
- intensywnego działania - skomponowany Indywidualny Aktywny Kompleks,
- aktywna pielęgnacja - ultra-aktywny krem dzień/noc (50 ml) oraz przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na powieki (15 ml).

Cena Indywidualnego Aktywnego Kompleksu: ok. 90 zł

Do kupienia w autoryzowanych salonach, adresy tu.

AG