Diana Ross dla Steve Madden

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 04-02-2010

Diana Ross dla Steve Madden

Do gwiazd projektujących ubrania i dodatki zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Sieciówki coraz częściej zapraszają znanych z pierwszych stron gazet do współpracy, a mniejsze i większe gwiazdy zabierają się za projektowanie wyjątkowo chętnie.

Najświeższy pomysł na duet zrobił jednak sporo medialnego szumu. Chodzi o producenta butów – markę Steve Madden, dla którego kolekcję zaprojektuje Diana Ross. Nie byłoby w tym może nic sensacyjnego, gdyby nie fakt, że wynikiem wspólnej pracy ma być kolekcja butów sportowych. Tenisówki i adidasy z metką Ross trafić mają do popularnej, multibrandowej sieci Foot Locker.

Kryzys tak bardzo dokucza gwiazdom, że łapią, co mogą? Czy może Diana Ross z nudów wplątuje się w ten dość absurdalny pomysł?

Fot. Agencja Forum

AW

  • Czw., 04-02-2010 gość
    Diana Ross, kolejna, która próbuje wykorzystać swoje 5 minut, które przyniosła jej śmierć Michaela Jacksona, bo - tak naprawdę - kto by o niej teraz pamiętał?
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 05-02-2010 gość
    przy tlumaczeniu artykulow radze pisac zgodnie z jezykiem angielskim, a jak komus cos nie wychodzi to niech idzie na douczenie do TFLS
    Odpowiedz Zgłoś