Dobre wnętrza: apartament w Kijowie

6 Komentarzy
14 Zdjęć
Niedziela, 30-09-2012

Loft w Kijowie zajmuje całe poddasze. Z definicji takie przestrzenie są wyzwanie dla projektantów. Mają sporo płaszczyzn, zakamarków czy skosów, które zajmują dużo miejsca. Nieumiejętnie wykorzystane mogą być przeszkodą w zaaranżowaniu wnętrz, które powinny być funkcjonalne.

Pracownia architektoniczna 2B Group zaproponowała koncepcję łączącą industrialny charakter loftu z typowo użytkowymi rozwiązaniami. Wykorzystując różnorodne materiały, tekstury, kształty i mieszanki kolorów stworzyli przestrzeń życiową, która jest zarówno oryginalna  i wygodna.

Apartament zajmuje aż 3 poziomy. Bazuje głównie na takich surowcach jak drewno, beton, szkło, metal, cegła. Najbardziej spektakularne wrażenie robi salon, gdzie obok schodów zdecydowano się na ścianę zieleni a naprzeciwko wbudowano akwarium.

EM

 • Niedz., 30-09-2012 Oskar
  Ma parę fajnych rozwiązań, podoba mi się.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-09-2012 MI-KA
  PROSZĘ O ROZESŁANIE DO WSZYSTKICH BIUR DEWELOPERSKICH KTÓRE ZA APARTAMENT UWAŻAJĄ 40M KLITKI SŁABO ZAARANŻOWANE I WYKOŃCZONE:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-09-2012 Gość
  bardzo fajne ale czy ktos chcialby miec za przeproszeniem kibel w sypialni? rozumiem wyszukany design ale bez przesady
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 30-09-2012 Gość
  Gość (Niedz., 30-09-2012) napisał:

  bardzo fajne ale czy ktos chcialby miec za przeproszeniem kibel w sypialni? rozumiem wyszukany design ale bez przesady  chyba ze to rzezba
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-10-2012 Gość
  swietne pomysly , na tak duzej przestrzeni praktyczne i domowe chwyty.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 01-10-2012 karol
  Lazinka w sypialni to wPolsce juz bardzo popularne rozwiązanie . byłem kiedyś zdziwiony ,ale teraz widzę, że ma swoje plusy.
  Odpowiedz Zgłoś