Dotyk czystego złota Dermika

7 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 30-09-2010

Dotyk czystego złota Dermika

„Dotyk czystego złota” to najnowsza propozycja marki Dermika. Luksusowy zabieg łączy zalety 24-karatowego złota i aktywnych w działaniu składników kosmetycznych, które mają za zadanie odtwarzać włókna kolagenowe, modelować owal twarz i stymulować metabolizm w komórkach skóry.

W trakcie zabiegu nakładane są cztery płatki czystego, 24-karatowego złota (30mg), które zostają następnie wmasowane w skórę. Złoto wykorzystywane w ten sposób rewitalizuje skórę i poprawia jej koloryt, zmarszczki i niedoskonałości stają się mniej widoczne. Dodatkowo skóra zostaje ujędrniona i uelastyczniona. Szczególnym elementem zabiegu jest kompleksowy masaż składający się z czterech etapów: masażu kojąco – energetyzującego, relaksującego masażu karku, masażu klasycznego i uciskowego. Na twarz nakładana jest również maska napinająca z efektem rozświetlającym, a na zakończenie kosmetyczka wykonuje lekki makijaż.

Cena: od 300 do 380 zł
Czas trwania: około 70 minut
Zabieg wykonywany jest w warszawskim Instytucie Dermika Salon&Spa, w autoryzowanych gabinetach i gabinetach kosmetycznych na terenie całego kraju.

Dotyk czystego złota Dermika

AW

 • Czw., 30-09-2010 gość
  Uwaga na działanie uczulające tego zabiegu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-09-2010 mite
  A dlaczego tutaj znikają nieobraźliwe komentarze?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-10-2010 gość
  Radze chętnym poszukać w archiwum tvn programu gdzie hanna bakuła opowiada o tym co stało jej się z twarza po zabiegu ze złotem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-10-2010 gość
  a co się stało z twarzą tej Pani? możecie coś więcej napisać?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 02-10-2010 mite
  gość (Piątek, 01-10-2010) napisał:  Radze chętnym poszukać w archiwum tvn programu gdzie hanna bakuła opowiada o tym co stało jej się z twarza po zabiegu ze złotem.  Nie miało to nic wspólnego ze złotem. Wszczepiono jej gronkowca podczas operacji plastycznej.
  Nie wiem jak sprawdzają się te zabiegi, ale złoto ma właśćiwości bakteriobójcze dlatego m.in stosowało się je w plombach zębowych czy nadal w koronkach
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 03-10-2010 gość
  Fajny artykuł ale może napisali byście coś na temat No Gravity
  nogravity eu

  pozdrowienia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 01-12-2010 gość
  Akurat jest to podróba zabiegu ze złotem Japońskiej firmy UMO. Aż żal że Polska firma posunęła się do czegoś takiego.
  Odpowiedz Zgłoś