Douglas House of Beauty

2 Komentarze
3 Zdjęcia
Środa, 01-12-2010

Douglas House of Beauty

Ponad 100 000 sztuk luksusowych i popularnych kosmetyków, największy asortyment zapachów 120 uznanych marek, 50 km szminek, 5 000 litrów perfum – to wszystko znajdziemy w Douglas House of Beauty, największej perfumerii w Polsce i pierwszym sklepie ze sztucznym jeziorem. To 86 sklep Douglas w Polsce. Imponująca powierzchnia blisko 1 200 m2 znajduje się na poziomie 0 w warszawskim C.H. Arkadia. Otwarcie zaplanowane jest na 3 grudnia na godzinę 10.

Największa perfumeria opiera się na innowacyjnym koncepcie sprzedaży kosmetyków. Salon ma być połączeniem sprzedaży w nowoczesnym otoczeniu z bogatą ofertą usługową: zabiegi kosmetyczne i Spa. Po raz pierwszy w Douglasie pojawi się strefa kosmetyków naturalnych z produktami ekologicznymi (Madara, Vegetable Garden, This Works, Une make up). Wydzielono również strefę dla mężczyzn w klimatycznej, klubowej kolorystyce, gdzie będzie można odpocząć, napić się kawy i obejrzeć mecz.

Shop Trendy to dział stworzony z myślą o poszukujących nowości nawiązujących do najbardziej aktualnych trendów w modzie. To nowoczesny wystrój i trochę bajkowa wizualizacja. Zen Lounge to wydzielona strefa chill-out ze sztucznym „jeziorem”, wygodnymi fotelami, kawą, spokojną, relaksacyjną muzyką. Oprócz tego w nowym salonie znajdziemy Szkołę Makijażu, 4 stanowiska manicure, 2 stanowiska pedicure, 2 gabinety Spa wykonująca zabiegi w oparciu o kosmetyki dostępne w perfumerii.

Douglas House of Beauty

Douglas House of Beauty

AW

 • Śr., 01-12-2010 gość
  a ja preferuje kameralne miejsca nie molochy..
  od lat korzystam z usług i robie zakupy po zabiegach w Estee Lauder w Katowicach ,czasem sie takich bzdur w sieciach nasłucham co do polecanej mi pielęgnacji że załamuje ręce
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-12-2010 gość
  super!!!! nie mogę się doczekać
  Odpowiedz Zgłoś