Dr Irena Eris Golf Cup

0 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 15-05-2007

Dr Irena Eris Golf Cup 16 czerwca na mazurskim polu golfowym w Naterkach koło Olsztyna odbędzie się Dr Irena Eris Golf Cup, jedyny w Polsce turniej golfa, który połączony został z luksusową pielęgnacją ciała w Hotelu SPA i Instytucie Kosmetycznym Dr Eris. Turniej został objęty oficjalnym patronatem Polskiego Związku Golfa i zajęte w nim miejsca będą premiowane punktami w Polskim Rankingu Golfowym.

Poza Mistrzostwami Polski Kobiet to jedyne tak duże i typowo kobiece zawody. Obok profesjonalnej rywalizacji na uczestniczki czekają konkursy i treningi pod okiem instruktorów. Dla początkujących zaś Head Pro poprowadzi Klinikę Golfa.

Panie, które chciałyby weekend wykorzystać maksymalnie, może zainteresować pakiet wypoczynkowo - pielęgnacyjny, który przygotowali organizatorzy. To świetna okazja, by sportowe zmagania połączyć z zabiegami SPA.

Koszt udziału w turnieju to 150 złotych dla gości i 50 złotych dla członków Mazury Golf & Country Club. Zapisy odbywają się tutaj.

Za specjalny golfowy weekend (15 - 17 czerwca) trzeba zapłacić 792 zł (dwie osoby, dwie doby, pokój 2-osobowy) lub 584 zł (jedna osoba, dwie doby, pokój 1-osobowy). W skład oferty wchodzą: 2 noclegi, pełne wyżywienie, transport na pole golfowe, bankiet w Hotelu SPA, 20% zniżka na wszelkie zabiegi kosmetyczne w Instytucie Dr Irena Eris.

Rezerwacji (wpisując w uwagach hasło "golf") można dokonać tutaj.

AW