Drożej – taniej: baleriny Marc by Marc Jacobs i Tommy Hilfiger

25 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 31-01-2008

Drożej – taniej: baleriny Marc by Marc Jacobs i Tommy Hilfiger Baletki. Jak proste, czasem wręcz nudne by nie były, pasują właściwie do każdej szafy i z niesamowitą regularnością pojawiają się co roku na wiosenno – letnich ulicach. Cenimy je przede wszystkim za uniwersalność, wygodę i fakt, że dają możliwość zamanifestowania ukrytej niekiedy dziewczęcości. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o wersji z uroczą kokardką i w metalicznych kolorach.

Drożej – taniej: baleriny Marc by Marc Jacobs i Tommy Hilfiger

Amatorkom i kolekcjonerkom baletek polecam dzisiaj dwa designerskie modele. Propozycję Marc by Marc Jacobs wykonano z miękkiej skóry w srebrnym kolorze. Płaskie pantofelki wykończone są czarną, wyrazistą lamówką, która na przedzie zawiązana jest na kokardę. Wersja Tommy Hilfiger utrzymana jest w podobnym stylu: metaliczna skóra i kontrastująca z całością tasiemka. Nieco inna jest natomiast podeszwa, która w przypadku butów Hilfiger jest zdecydowanie bardziej sportowa i bez zaznaczonej linii obcasa. Jest też bardziej ozdobnie: na pięcie umieszczono logo marki, z boku podpis projektanta, a sznurówki mają tu metalowe końcówki.

W internetowym butiku Net-A-Porter za baletki Marc zapłacimy 195 euro (około 710 zł). Buty Hilfiger kosztują 229 zł i kupisz je w internetowym sklepie Eobuwie.

AW

1 2 3