Drożej – taniej: buty Chanel i Office

33 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 27-11-2007

Drożej – taniej: buty Chanel i Office Zimowy pokaz Karla Lagerfelda uznano za niezwykle udane połączenie nowoczesności z wyrafinowaniem i elegancją domu mody Chanel. Stylowe i sprawdzone pomysły uzupełnione intrygującymi detalami składają się na rozpoznawalną, a miejscami zaskakującą kolekcję.

Takie też są prezentowane już przez nas buty Chanel. Wysoki obcas, delikatnie wyokrąglone noski i zabudowana pięta, w zestawieniu z ozdobną aplikacją spinającą podeszwę z obcasem i metalowymi klamrami na całym mnóstwie wąskich pasków, tworzą oryginalne i niebanalne, damskie buty.

Wielbicielki talentu Lagerfelda, które mają jednak wątpliwości co do ceny i ekstrawagancji pantofli, może zainteresować lakierowany model marki Office. Wysoki, klasyczny obcas występuje tu bez żadnych dodatków. Fason jest bardzo podobny i znakomicie sprawdzi się na co dzień i wieczorne wyjścia. Paski i zapięcia występują w nieco mniejszej ilości i układają się w ażurową aplikację na podbiciu nadając butom ciekawego charakteru.

Drożej – taniej: buty Chanel i Office

Za buty Chanel trzeba zapłacić od $750 do $1 225 (od 1 860 zł do 3 030 zł). Kupisz je w butikach Chanel.

Buty Office kosztują 60 funtów (ok. 310 zł) i są dostępne w sklepach producenta oraz sklepie internetowym, który wysyła do Polski.

Drożej – taniej: buty Chanel i Office

AW

 • Sob., 08-12-2007 Olcia_W
  te buty to istny cud (mówię o Chanel)! karl lagerfeld sie postarał i to bardzo. czarne chanel sa chyba najpiękniejsze. niebieskie troszkę kiczowate ale i tak poięknnnnnnnnnneeeeeeeee!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 05-05-2008 sylwioja
  buty świetne! marzenie... ^^
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-07-2008 PTYS
  Oczywiście od chanel ładniejsze
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4