Drożej – taniej: sukienka Gucci i Zara

48 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 09-08-2007

Drożej – taniej: sukienka Gucci i Zara Lato ciągle trwa, trwają też sezonowe wyprzedaże. Warto więc zastanowić się, czy aby na pewno nie potrzebujemy jeszcze jednej sukienki z wiosenno-letniej kolekcji 2007. Mijający sezon był niezwykle intensywną apologią kobiecości. Obowiązywała długość mini i królowały zwiewne materiały we wszystkich kolorach tęczy.

Dziś proponuję dwie udane definicje letnich trendów: jedwabną sukienkę słynnego domu mody Gucci i żółtą sukienkę Zara. Obie prawie w całości składają się z nachodzących na siebie falban. Głęboko fioletowa wersja Gucci jest nieco bardziej ekstrawagancka, falbany są wyrazistsze i bardziej pomarszczone. Całość jest intrygującym połączeniem przezroczystego, obcisłego t-shirtu z efektownym dołem. Zara to propozycja bardziej stonowana. Sukienka jest bez rękawów, a mocno zakryty dekolt ładnie komponuje się z krótką długością.

Polecam zwłaszcza wielbicielkom estetyki uroczej lolitki, które w zwiewnych falbankach umieją  podbić każde letnie przyjęcie.

Za sukienkę Gucci trzeba zapłacić 1 750 funtów (około 9 725 zł).

Sukienka Zara kosztuje 199 zł. Wykaz butikow Zara – tu

Drożej – taniej: sukienka Gucci i Zara

AW

1 2 3 4 5