Drożej – taniej: Sukienki Donna Karan i ABS by Allen Schwartz

13 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 09-10-2008

Drożej – taniej: Sukienki Donna Karan i ABS by Allen Schwartz
Dzisiaj podwójna propozycja bardzo kobiecej i efektownej kreacji. Pierwsza sukienka to dzieło domu Donna Karan uszyte z dwukolorowej mieszanki jedwabiu z bawełną. Tkaninę zdobią pionowe, delikatnie rozmazane, białe i popielate pasy. Talię podkreśla szeroki, idealnie dopasowany kolorystycznie pas z rafii i skóry. Przód sukienki powstał ze skrzyżowania dwóch taśm tkaniny, które oplatają szyję i zapinane są z tyłu. Plecy zostają całkowicie odkryte.

Drożej – taniej: Sukienki Donna Karan i ABS by Allen Schwartz
Tańsza tego typu propozycja to sukienka ABS by Allen Schwartz. Kreacja jest również dwukolorowa, choć szarość i biel mocniej się tu zlewają. Sukienkę, łącznie z drapowanym paskiem uszyto z jedwabiu. Na przodzie zastosowano identyczne rozwiązanie. Odkryte plecy natomiast zdobią luźno zawiązane na kokardę pasy materiału.

Ceny:

Sukienka Donna Karan: 2 289,45 euro, czyli około 8 000 zł. Kupisz w internetowym butiku Net-A-Porter.

Sukienka ABS by Allen Schwartz: $152,90, czyli około 390 zł. Kupisz w sklepie Nordstrom. Sklep dopuszcza możliwość transportu zamówionych przedmiotów do Polski. Przesyłka wyniesie $50. Wymaga to złożenia zamówienia przez telefon, faks lub w trakcie czatu z obsługą klienta. Szczegóły tu.

AW

 • Pt., 10-10-2008 Missi
  Mi przypadły do gustu obydwie sukienki ale pierwsza wersja wydaje się być nieco ładniejsza
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 11-10-2008 gość
  przecież to plagiat Donny Karan !!!!
  coś takiego powinno być karane !!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 12-10-2008 Yzma
  ten podrobiony model jest co najmniej żałosny.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2