Drożej – taniej: Torba YSL i MoMA

15 Komentarzy
3 Zdjęcia
Czwartek, 05-06-2008

Drożej – taniej: Torba YSL i MoMA Ubrania i dodatki, które wyglądają jakby minutę temu wyszły spod pędzla artysty malarza są hitem sezonu. Impresje i abstrakcje idealnie pasują nie tylko na ścianę, ale również do damskiej szafy.

Dom mody Yves Saint Laurent pędzlem potraktował klasyczną, prostokątną i płócienną torbę. Zapinany na magnez, wygodny dodatek ma wewnątrz powydzielane kieszenie (w tym jedną na zamek). Całość nosimy na dwóch krótkich uchwytach i z odczepianym logo YSL.

Drożej – taniej: Torba YSL i MoMA

Zdecydowanie więcej o sztuce (a mniej o torebkach) wie nowojorskie Muzeum Sztuki Współczesnej, które jest autorem prezentowanego, również dwukolorowego i również materiałowego dodatku w znacznie rozsądniejszej cenie. MoMA proponuje prostokątną torbę z bawełny usztywnionej w pomalowanej na czerwono części.

Drożej – taniej: Torba YSL i MoMA

Za torbę Yves Saint Laurent w butiku marki zapłacimy $895 (około 1 930 zł). Torba MoMa dostępna jest w sklepie Muzeum i kosztuje jedynie $18 (około 40 zł). O możliwościach wysyłki do Polski przeczytasz tu.

AW

 • Pt., 06-06-2008 gość
  nawet
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-06-2008 malimi
  bardzo bardzo bzydkaaaaaaaa
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-06-2008 LidiaS
  Obie okropne :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-06-2008 gość
  skąd Wy się wzięliście,państwo "redaktorzy"?:D Torbę z muzeum ,nieistotne,że takiego, jako dodatek:D:D Ehh Lux Lux schodzi na psy :-/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 07-06-2008 gość
  zapinana na magneZ.... matko boska.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2