Dziwne polisy ubezpieczeniowe cz.2

3 Komentarze
4 Zdjęcia
Czwartek, 20-12-2012

Każdy ma jakieś ubezpieczenia. W zależności od potrzeb i perspektyw chcemy zadbać o to co najważniejsze. Do standardowej listy należą m.in. rodzina, dom, auto itp. W razie nieszczęśliwego wypadku my albo nasi bliscy jesteśmy zabezpieczeni finansowo.

Firmy ubezpieczeniowe mają jednak o wiele większą ofertę. Mogą ubezpieczyć prawie wszystko, zwłaszcza jeśli czują, że szansa na wypłatę jest bardzo mało prawdopodobna.

Oto nietypowe polisy ubezpieczeniowe. Pierwszą część przeczytacie TU

Dobry pracownik

To ubezpieczenie jest całkiem przyjemny wyrazem uznania. Każda firma ma liderów zespołów, osoby szczególnie utalentowane i kompetentne, będące filarami przedsiębiorstwa. Co jednak kiedy takie osoby odejdą? Jeśli taki super pracownik był ubezpieczony na wypadek strat związanych z jego rezygnacją ze stanowiska, firma może domagać się zadośćuczynienia.

Niespodziewany atak

Przy odrobinie szczęścia, a na pewno sprytu i wyobraźni, można dostać odszkodowanie, udowadniając, że zostało się zaatakowanym przez ducha, wampira bądź inne istoty, które teoretycznie nie powinny istnieć. To samo dotyczy nagłego zajścia z kosmitami lub obcymi z innych planet.

Ślub

Ślub i wesele to zazwyczaj duże przedsięwzięcia organizacyjne. Coś zawsze może pójść nie tak, dlatego aby podczas ceremonii nie liczyć strat, można się wcześniej ubezpieczyć. Niestety ewentualne odszkodowanie nie obejmuje np. panny młodej, która może uciec sprzed ołtarza. Jednak jeśli organizujesz ślub na plaży możesz ubezpieczyć się od ataku tsunami.


Niepokalane poczęcie

Podobno siostry z jednego z żeńskich zakonów płaciły składki ubezpieczeniowe na wypadek kolejnego niepokalanego poczęcia. Zakonnice chciały w ten sposób zabezpieczyć się finansowo jeśli na świecie pojawiłby się drugi Chrystus... Z powodu licznych skarg firma ubezpieczeniowa zrezygnowała z takiej polisy.

EM

 • Czw., 20-12-2012 basia
  Oferta Ladnie brzmi tylko z realizacją odszkodowania masakra.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-12-2012 maska
  Ameryka rozpusciła prawników z firm ubezpiczeniowych, dlatego tak ciezko cos uzyskac..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 21-12-2012 kkkk
  Szukanie kasy .
  Odpowiedz Zgłoś