Ekskluzywnie/dostępnie: serum rozjaśniające przebarwienia Helena Rubinstein i Oriflame

0 Komentarzy
3 Zdjęcia
Niedziela, 04-03-2012

Silnie skoncentrowane kosmetyki podbiły serca kobiet nie do końca zadowolonych z działania codziennych kosmetyków pielęgnacyjnych. Przewagą serum jest lekka konsystencja i możliwość stosowania samodzielnie lub wraz z kremem w ramach poprawy jego właściwości. Tym razem porównujemy dla Was dwa kosmetyki, którym stawiane są podobne zadania, ale znacząco różni je cena.

Helena Rubinstein, Prodigy Re-Plasty Laserist Serum (Cena: 720 zł, 40 ml)
Działanie tego kosmetyku porównywane jest do lasera – tak precyzyjnie ma rozjaśniać przebarwienia, nawet w głębszych warstwach naskórka, a także zabezpieczać przed ich ponownym pojawieniem się. Jego sekret to zawartość 1% LHA (kwas 5-kapriolowosalicylowy, Lipid Hydroxy Acid), który złuszcza wierzchnie warstwy naskórka bez uszkadzania całej struktury. Ponadto serum zawiera pigmenty, które natychmiastowo wyrównują koloryt cery i tuszują przebarwienia. Kosmetyk można stosować rano i/lub wieczorem, samodzielnie lub pod krem.

http://www.helenarubinstein.com

Oriflame, Diamond Cellular Serum (Cena: 139 zł, 30 ml)
Podstawą składu tego kosmetyku są dwa kompleksy. Pierwszy z nich to Eternl Beauty, (zawiera flawonoidy, glicerynę z oleju palmowego, ekstrakt z groszku i kocanki) dociera w głąb skóry i spowalnia starzenie, a także pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, gładkość i elastyczność. Drugi to Diamond Elixir - zawiera diamentowy proszek, bogaty w aminokwasy, witaminy z grupy B, odżywcze związków cukrowych i naturalne kwasy AHA ekstrakt z trufli, a także kwas hialuronowy i witaminę E. Odpowiada on za rozjaśnianie plam i przebarwień, a także działanie liftingujące i wygładzające oraz regenerację skóry. Serum należy stosować rano i/lub wieczorem, samodzielnie lub w połączeniu z kremami z tej samej linii.

http://www.oriflame.pl

AG