Exilis w Klinice BeautyMed

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 11-03-2011

Exilis w Klinice BeautyMed

Exilis to nowoczesna, nieinwazyjna metoda wspomagająca trudny i długotrwały proces redukcji tkanki tłuszczowej, zwalczania cellulitu, poprawy konturu ciała a także ujędrniania i odmładzania skóry.

Podczas zabiegu, jednocześnie wykorzystywane są ultradźwięki, prąd o wysokiej częstotliwości i chłodzenie. Efektem ma być wyszczuplenie, wysmuklenie oraz długotrwała poprawa napięcia i sprężystości skóry. Podczas zabiegu, urządzenie podgrzewa wybrany obszar ciała do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, co powoduje przyśpieszenie procesów metabolizmu i rozbicie komórek tłuszczowych. Zmagazynowany w nich tłuszcz zostaje rozpuszczony, a następnie uwolniony z komórek i zużytkowany przez organizm jako zaplecze energetyczne. Dodatkowo, wysoka temperatura pobudza długofalowy proces produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta.

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym razie, ale najlepsze rezultaty przynosi seria 4 - 6 zabiegów wykonywanych w odstępach co 7 - 10 dni. Co istotne, sam zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a także, o ile wykonany w fachowym gabinecie, całkowicie bezpieczny. Pacjent nie wymaga rekonwalescencji i od razu może wrócić do normalnego funkcjonowania.

Ten oraz inne zabiegi można wykonać w warszawskiej klinice BeautyMed.

Ceny:
Jednorazowy zabieg twarz i szyja: 1 500 zł
Jednorazowy zabieg na jednym obszarze ciała, np. uda, pośladki, boczki, brzuch: 1 200 zł

MO

 • Pt., 11-03-2011 gość
  Jakim trzeba być debilem, żeby uwierzyć w tego typu zabiegi??? Na tłuszcz działa tylko dieta, ruch i odsysanie. Nic więcej!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-03-2011 gość
  gość (Piątek, 11-03-2011) napisał:  Jakim trzeba być debilem, żeby uwierzyć w tego typu zabiegi??? Na tłuszcz działa tylko dieta, ruch i odsysanie. Nic więcej!!!


  Człowiek głupi i leniwy jest z natury. Ale fajnie naciagnąć durnia na 6 zabiegów po 1500 zł kazdy: )
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-03-2011 gość
  Zapewne koleżanka jadła bardzo dużo, bo nie tyje sie z powietrza, a tego typu zabiegi nie mają na celu ograniczyć apetytu, a jedynie zniwelować objaw obrzerania się tj tk tłuszczową.. Żeby efekt był stały trzeba po prostu jeść adekwatnie do płci, wieku i aktywności fizycznej..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-03-2011 gość
  A ja byłam na rozbijaniu tłuszcze laserem i jestem zadowolona. Cała jestem szczupła i delikatnie umięśniona, ale nie mogłam zrzucić tłuszczu z brzuchu. Był i był cały czas. 3 zabiegi i po miesiącu 4cm mniej, skóra jędrniejsza :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-06-2011 kalinka-malinka
  No pewnie, ja też przestrzegam przed zabiegami laserowymi u dr Mirackiego – szczególnie epilacją.
  Drogie Panie, jeśli nie chcecie się już męczyć ciągłym depilowaniem maszynką i nie chcecie się wstydzić swojego owłosionego, ciągle podrażnionego ciała to szzcerze polecam ten zabieg , on naprawdę działa , jestem mega zachwycona i żałuję że nie wiedziałam o nim wcześniej.
  Odpowiedz Zgłoś