Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 16-01-2010

Fotoksiążka na Dzień Babci i Dziadka

Starsze osoby lubią sięgać po tradycyjne zdjęcia, dlatego elegancka fotoksiążka to doskonały pomył na prezent z okazji dnia Babci i Dziadka.

Fotoksiążka to rodzaj albumu zawierającego wybrane i ułożone przez kupującego zdjęcia, ułożone na wybranym tle, podpisane i wykadrowane. Drukowana jest dwustronnie na kredowym papierze i oprawiona w sztywną okładkę. Do wyboru jest kilkanaście wersji, rożne formaty i rodzaje oprawek. Cały proces projektowania i zamawiania odbywa się on-line i nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności.

Ceny zależą od rodzaju fotoksiążki i kształtują się w granicach 79,90 zł (model ze zdjęcia) do 639,99 zł za wersję ekskluzywną.

Wszelkie informacje oraz ceny znajdują się na stronie internetowej Super Foto

MO

 • Sob., 16-01-2010 gość
  kupiłam i jest super
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-01-2010 siemano!
  no chyba Twoj stary.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-01-2010 gość
  świetny pomysł:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-01-2010 Romer1
  A gdzie ten lux? Nie ma w Polsce nic lepszego, czegoś w skórze itd.?!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-01-2013 Unikatowe
  To świetny pomysł może być wykonany w tradycyjnej lub nowoczesnej formie- ja zamawiałam album rodzinny zawierający nie tylko zdjęcia ale też stare listy, dawne widoki ważnych miejsc dla moich bliskich.
  Ja zajmuję się również tworzeniem graficznych opracowań rodzinnych drzew genealogicznych oprawianych w ramy i wiem że często zamawiają je osoby starsze i sprawia im to olbrzymią radość.
  pozdrawiam
  Anna Zandberg
  http://www.unikatowe.com.pl/
  Odpowiedz Zgłoś