Futro Tyka Furlux

36 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 23-11-2007

Futro Tyka Furlux Futro to jedno z najbardziej luksusowych i kontrowersyjnych wierzchnich okryć. Kiedyś nakładane tylko przez dojrzałe kobiety, dziś stało się wyznacznikiem elegancji, stylu i zamożności również młodszych pań.

Prezentowane futro uszyto z namibijskiego karakuła i norki. Prosty, lekko rozszerzany fason ma wykładany, duży kołnierz i szerokie mankiety luźnych rękawów. Całość utrzymana jest w brązowo – złotej kolorystyce i sięga kolan. Płaszcz posiada certyfikat dający gwarancję najwyższej jakości wyrobu i jego ekskluzywności. Futro powstaje na indywidualne zamówienie, a czas realizacji wynosi około 2 miesięcy.

Cena (zależy od rozmiaru): około 37 000 zł

Salon Imperial
Ul. Odzieżowa 12 D/1
71-502 Szczecin

Tel. 091 422 80 23, 0604 14 24 14

Futro Tyka Furlux

AW

 • Sob., 29-11-2008 gość
  gość (Niedziela, 09-11-2008) napisał:  a ja z co nie których ludzi by, porobił kurteczki co tu sie wypowiadają :-)  co stawia cię w jednej linii z psychopatami i największymi zbrodniarzami.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-02-2009 bea7
  A ja mam kilka futer!!! to najbardziej kobieca i sexy! rzecz, jak bizuteria, kosmetyki...itd...itd...buziaczki!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-08-2009 gość
  gość (Piątek, 23-11-2007) napisał:  gość (Piątek, 23-11-2007) napisał:
  Jak jest różnica między noszeniem futra z karakułów a zwyczajnym korzuchem z jągnięcia? chodzi o wiek zabijanych zwierząt? I te i te są zjadane więc o co chodzi? Dla tych wszystkich osób powtarzajće obiegowe opinie o futrach i wtykające w co drugi post filmiki z PETa, radzę najpierw zapoznać się z tematem, poczytać literaturę i zastanowić się zamiast się burzyć. Los zwierzaka hodowange na futro to aj w porównaniu z losem krowy lub kury trzymanych dla jaj i mleka. I to - uwaga - nie chodzi o skrajne przypadki (to co pokazano w filmiku PETa to jest właśnie taki skrajny przypadek bestialstwa, to nie są powszechne praktyki i jest to nielegalne), tylko o to co gearantują ustawy i normy. a jeśli już mówimy o losie zwierząt, to dużo więcej cierpień i szkód przyrodzie, przynosi sam fakt istnienia cywilizacji.
  Zgadzam się z tym:) W ogóle to nie założyłabym sztucznego futra... obleśne...;/;/


  to sobie załóż futro ze swojej skóry, a może torebeczka z twoja prawdziwą zdartą z mięśni i tkanek twarzą? Do tego dołóżmy bonus! Darmowo otrzymasz brak jakiegokolwiek znieczulenia, zabicia, wszystko będzie na żywca! Acj kak będzie Ci miło! Ta piękna krew! I zdarta skóra z twojej pięknej twarzyczki tak pięknie ozdobi naszą torebkę z najnowszej kolekcji! Cudo!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-08-2009 gość
  Och futerko za 37 000 tysięcy złotych! Cóż za luksus! ŻADNE PIERDOLONE PAPIERKI ODDANE ZA TO FUTRO NIE ODDADZĄ ŻYCIA ANI SKÓRY I FUTRA ZABITEMU ZWIERZĘCIU. nawet gdyby nosiła je sama Królowa Brytanii.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-05-2011 gość
  gość (Piątek, 23-11-2007) napisał:  LASKI TA WASZA POGARDA DLA FUTRA WYNIKA TYLKO Z JEDNEJ PROSTEJ RZECZY BRAKU KASY NAWET NA PORZADNY PLASZCZ I ZAZDROSC PRZEKLADACIE NA WZGARDE DLA TYCH KOBIET KTORE JE MAJA! TYLKO NIELICZNYCH STAC NA NP LUKSUSOWE FUTRO OD FENDI I JEST TO NAPEWNO WYZNACZNIK ZAMOZNOSCI. JAK ZAWSZE POLSKA GLUPOTA. ZAZDROSC I BRAK KASY
  Nie, nie zazdrosc tylko SERCE. ale i tak nie zrozumiesz glupia pipo. swoja droga, obys zdechla w ten sam sposob w jaki gina te biedne zwierzeta, obys sie zesrala ze strachu na moment przed smiercia, jestem wiedzma i wiem ze spotka cie cos zlego, strasznego...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-05-2011 gość
  bea7 (Wtorek, 03-02-2009) napisał:  A ja mam kilka futer!!! to najbardziej kobieca i sexy! rzecz, jak bizuteria, kosmetyki...itd...itd...buziaczki!!!
  Oto mamy przyklad na bezmozga kretynke - pozostaje nam tylko ci zyczyc bys zdechla w ten sam sposob w jaki umieraja te biedne zwierzeta. I tak tez zdechniesz, to sie nazywa KARMA.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4