Goldgenie dla wybrednych

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Niedziela, 29-05-2011

Goldgenie dla wybrednych

Produkty Apple szybko zyskały sobie ogromną popularność, czy to z uwagi na doskonały design, czy na łatwość obsługi. Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez iPhone’a, ale nie lubisz mieć tego samego, co inni, możesz wybrać wersję specjalną, wykonaną przez firmę Goldgenie.

Goldgenie powstało w roku 1995. Firma zajmuje się personalizacją produktów Apple przy użyciu tak szlachetnych materiałów, jak platyna, złoto, srebro, diamenty i kryształy Swarovskiego. Produkty Goldgenie cenią sobie gwiazdy – małżeństwo Beckhamów, Kate Moss, Cheryl Cole.

Jedną z najnowszych produkcji firmy Goldgenie jest limitowana edycja iPhone 4, wykonana z diamentów połączonych ze złotem żółtym, różowym lub platyną. Cena, w zależności od wariantu, wynosi od 4 995 funtów (około 22 700 zł) do 13 495 funtów (około 61 500 zł)

Goldgenie planuje otworzyć salon w Polsce pod koniec roku 2011. Na razie zainteresowani mogą dokonywać zakupów wysyłkowo.

http://www.goldgenie.com/

Goldgenie dla wybrednych

Goldgenie dla wybrednych

MW

 • Niedz., 29-05-2011 gość
  Mam taki właśnie w piątek kurier mi go dowiozl, ładne brylanty,dobre złoto ale oprócz szlifowanych inicjalow, ręcznego zdobienia i pięknego wyglądu nie różni się bardzo od innych moich wypasionych komórek. Polecam ja za swój dałam tylko 53 tys złotych, bo dostałam zniżkę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 29-05-2011 Valentino
  tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 29-05-2011 gość
  gość (Niedziela, 29-05-2011) napisał:  Mam taki właśnie w piątek kurier mi go dowiozl, ładne brylanty,dobre złoto ale oprócz szlifowanych inicjalow, ręcznego zdobienia i pięknego wyglądu nie różni się bardzo od innych moich wypasionych komórek. Polecam ja za swój dałam tylko 53 tys złotych, bo dostałam zniżkę.


  serio???? różni się od twoich innych wypasionych komórek????? i dałaś TYLKO 53 tysiące złotych?????? help!!! skąd się biorą tacy ludzie!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 29-05-2011 gość
  jak chcecie miec innego iphona od wszystkich to sobie gelaskins kupicie kosztuje 50 zl
  Odpowiedz Zgłoś