Gucci reflect and connect

7 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 19-10-2009

Gucci reflect and connect

Dom mody Gucci rusza z nową kampanią reklamową i w roli głównej obsadza swojego klienta. Przy  okazji uruchomienia strony internetowej poświęconej okularom przeciwsłonecznym powstał serwis społecznościowy, którego użytkownicy proszeni są o publikowanie swoich zdjęć.

Fotografia trafia na ciemne soczewki Gucci, a osoby ze zdjęć wydają się być odbiciem w okularach. Galerie można przeglądać i dodawać do profili Facebook i Twitter. W kolejnej odsłonie miejsce okularów zastąpią gogle narciarskie Gucci, a użytkownicy poproszeni zostaną o zimowe zdjęcia.

Serwis powstał z myślą o młodych obecnych i potencjalnych klientach w wieku od 18 do 25 lat, którzy szczególnie chętnie korzystają z nowych technologii i możliwości oferowanych przez Internet. Kampanią Gucci dołącza do grona marek luksusowych mocno istniejących w sieci. To, co kiedyś elitarne, dostępne dla nielicznych i usytuowane w pojedynczych butikach w wielkich metropoliach zaczyna istnieć w świadomości i zasięgu masowego odbiorcy.

http://guccieyeweb.com/

Źródło: WWD

Gucci reflect and connect

AW

 • Pn., 19-10-2009 gość
  moga być :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-10-2009 gość
  pozdrawiam Marilyn Monroe z ulicy Kwiatowej ;**
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-10-2009 gość
  w ten sposob mozna zaoszczedzic niezla kase! po co placic Vodianovej czy Moss? to najlepszy koncept od czasu Wielkiego Brata. zadni slawy/ekshibicjonisci wloza sami swoje zdjecia za darmo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-10-2009 glosczasu
  obecnie modne okulary sa po prostu paskudne i za kilka lat wszyscy ktorzy obecnie je nosza i chca by trendi beda sie dziwili jak mogli cos takiego nosic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-11-2009 gość
  jedna wazna rzecz:
  ten zgielk miejski i takie tam - to tylko w PL Gucci sa synonimem luksusu.
  W UK na chanele gucci i diory natykam sie niemal za kazdym razem, codziennie. W metrze, na ulicy, w knajpie. Normalnie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-01-2010 zindi
  Mam podobne okulary, w sumie to są bardzo eleganckie, ale niezbyt wytrzymałe. Oczywiście moje to nie to samo co GUCCI, ale wizualnie niczego im nie brakuje
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-03-2010 gość
  e tam zamiast takich wynalazkow wole normalne soczewki

  www.optiva.pl
  Odpowiedz Zgłoś