Harleyem przez zachodnie USA

13 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 01-07-2008

Harleyem przez zachodnie USA Oto opcja dla tych, którzy mają w tym roku dość wycieczek do kurortów, nad morze czy na safari. Coś dla tych, którzy szukają przygody i do tego lubią motory. Biuro turystyczne MK Tramping oferuje wycieczkę po zachodnim brzegu Stanów Zjednoczonych na motorze Harley Davidson.

Wyprawa trwa 12 dni (nie licząc przelotu), rozpoczyna się w Los Angeles, a kończy w Las Vegas. W trakcie wycieczki będzie można podziwiać panoramy miasta z Mullholland Drive (to tu David Lynch nakręcił sceny do filmu pod tym samym tytułem), zachód słońca nad Oceanem Spokojnym w Malibu Beach lub na trasie do Santa Barbara. Droga, przebywana na Harleyu prowadzić będzie na południe przez wietrzne góry do Jeziora Elsinore, przez Park Narodowy San Bernardino, Palm Springs i Park Narodowy Drzew Jozuego. W Amboy rozpoczyna się natomiast podróż historyczną Route 66, która prowadzi między innymi przez Indiański Rezerwat Hualapai i w końcu dociera się do Wielkiego Kanionu.

W programie wyprawy są też jeszcze Mexican Hat czyli obóz poszukiwaczy złota, Dolina Bogów, gdzie zostało nakręconych wiele filmów, np. Thelma i Louise, Glen Canyon National Recreation Area, PN Zion – spacer bądź wspinaczka na jedną z gór w krainie pumy amerykańskiej.

Na wycieczkę należy zabrać międzynarodowe prawo jazdy kategorii A.

Wycieczka trwa 12 dni. Najbliższe terminy: 10 - 22 października oraz 1 - 12 listopada.

W cenie wycieczki jest zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wynajęcie motoru Harley Davidson (1 osoba = 1 motor), opieka profesjonalnego miejscowego przewodnika, samochód wiozący zastępczy motor oraz bagaże, opłaty klimatyczne, opłaty i bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i parków narodowych, transfery, opieka polskiego pilota MK Tramping, ubezpieczenie NW i KL oraz bagażu.

Podczas całej wyprawy zakwaterowanie jest w hotelach 3*** w pokojach dwuosobowych. Dopłata do pokoju jednoosobowego: $450 czyli około 980 zł.

Cena wycieczki bez przelotu: $9 700 czyli około 21 050 zł

Cena nie obejmuje wizy do USA.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej biura podróży MK Tramping.

AWP

 • Wt., 01-07-2008 gość
  Za te pieniadze????To chyba jakas kpina.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-07-2008 taste
  gość (Wtorek, 01-07-2008) napisał:  Za te pieniadze????To chyba jakas kpina.


  tzn. za mało czy za dużo kosztuje wg ciebie?
  takie "specjalistyczne" imprezy są z reguły dużo droższe niż standardowe objazdówki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-07-2008 gość
  Niezła trasa. Jednak... Harley to dla mnie symbol wolności, niezależności, więc jeśli zwiedzanie USA z siodełka, to chyba wolałabym samotną eskapadę niż w konwoju. No, może z jakimś Easy Riderem ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-07-2008 PTYŚ
  FAJNY POMYSŁ NA WYCIECZKĘ
  ALE TE 21 TYŚ. TROCHE ODSTRASZA
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-07-2008 gość
  To chyba jakis zarcik. Taki motocykl na wyprawe west-east coast mozna wynajac za 1/5 tej ceny z przelotem. Z drugiej strony jak sie nie umie korzystac z internetu i nie zna jezykow obcych placi sie frycowe czego jest to najlepszy dowod...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-07-2008 fuck-girl
  Mhm taa... a od 170 tyś można kupic Harleya Davidsona w stanach , wiec jesli kogos stac na 12-dniowa wyprawe , sadze , ze stac go bedzie rowniez na nowego lub powypadkowego harleya.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-07-2008 gość
  co jest takie drogie w tej wycieczce ?? przelot raczej nie , zakwaterowanie na 100% nie , wynajem motoru tez nie , wstepy sa drogie ale nie az tak!!!!!!!!! chyba opieka przewodnika robi ta cene !!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 01-07-2008 a1_1
  jeździć takim motorem to marzenie.:) fajniej go jednak kupić:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-07-2008 gość
  a ja myślę że to cena ok, tzn. wiadomo kupa kasy, ale nie jest to lezenie na plazy,
  byłem z tym biurem rok temu na wyprawie w Peru, Boliwi i wyjazd wart był ceny ( ok 10tyś), wiedzą jak to robić
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-07-2008 gość
  Moje marzenie - szkoda że dla VIP-ów.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2