Hawajska posiadłość

42 Komentarze
6 Zdjęć
Środa, 19-07-2006

Hawajska posiadłość

Ta luksusowa posiadłość to połączenie unikalnego stylu wykończenia z pięknymi, hawajskimi widokami. Wewnętrzny basen wyłożony na brzegach skałami wulkanicznymi przypomina swoim kształtem i kolorem wody prawdziwą lagunę. Dla miłośników wodnego relaksu urządzono spa wokół wodospadu otoczonego przepiękną roślinnością.

Sam dom zbudowano w stylu starych, hawajskich rezydencji, w Castle Point, okolicy zamieszkanej niegdyś przez miejscową rodzinę królewską. Roztacza się stąd przepiękny widok na zatokę Kailua, którą można podziwiać także z domowego jacuzzi i salonu.

W rezydencji znajdują się 4 sypialnie, 5 łazienek, kino domowe oraz prywatna siłownia. Diabeł tkwi jak zwykle w szczegółach, które tutaj dopracowano do perfekcji: ręcznie rzeźbiona brama wejściowa, rzeźbione mahoniowe panele oraz barwione szkło okien.

641 m2 powierzchni mieszkalnej, ogrody i tarasy oraz garaż na trzy samochody kosztują $12 900 000.

http://www.sothebysrealty.com/PropertyDetails.aspx?Dx=mode%2bmatchallpartial&Ntx=mode%2bmatchallpartial&Nty=1&PSeq=0&N=12&No=0&Ntk=PropertySearch&Ns=P_USDPrice%7c1&D=*hawaii*&R=104036431&Ntt=*hawaii*&Amenities=1

Więcej zdjęć - kliknij, aby powiększyć:

Hawajska posiadłość
Hawajska posiadłość
Hawajska posiadłość
Hawajska posiadłość
Hawajska posiadłość

WaterBoy

  • Niedz., 17-05-2009 kasiulkaboron
    możecie mi taką wille sprawić na moje 21 urodziny :) chętnie przyjmę
    Odpowiedz Zgłoś
  • Sob., 26-06-2010 gość
    Mój mąż kupił podobną rezydencję na Florydzie. Szczerze mówiąc jest trochę za duża. Spójrzmy praktycznie: sprzątanie, wymienianie wody na basenie, etc. Utrzymanie takiej chałupy to kolejne miliony!
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5