Heidi Klum – byłam zbyt okrągła na modelkę!

4 Komentarze
10 Zdjęć
Niedziela, 22-04-2012

Heidi Klum jest ostatnio wyjątkowo bacznie obserwowana. Głośne rozstanie z Sealem od tygodni komentują kolorowe magazyny. Z jednym z nich Klum nawiązała współpracę, która przysporzyła jej dodatkowej sławy. Tym razem, bardziej niż o życie prywatne, chodzi o perfekcyjne ciało modelki. W majowym numerze magazynu Allure Heidi Klum pozuje ubrana jedynie w stylową biżuterię, dumnie prezentując swoje wdzięki.

Uzupełnieniem zdjęć jest rozmowa, w której Heidi wspomina początki kariery. „Nigdy nie brałam udziału w pokazach w Paryżu czy Berlinie i Nowym Jorku. Próbowałam, ale nikt mnie nie angażował. Miałam zbyt okrągłe kształty i byłam trochę za niska. Nie byłam gruba, miałam biodra i biust. Pokazy haute couture preferują dziewczyny o innej figurze.”

38-letnia Heidi Klum twierdzi, że zawsze była zadowolona ze swojego ciała i zarzeka się, że póki co jest przeciwniczką operacji plastycznych i nigdy nie poprawiała swojej urody. Niemiecka modelka – jak widać - poradziła sobie i bez wybiegu, i od lat doskonale funkcjonuje w okrutnym świecie modelingu. Bez kompleksów i z dumą prezentuje „problematyczne” krągłości na planie zdjęciowym Allure.

Autorem okładkowej sesji jest Norman Jean Roy.

AW

 • Pt., 20-04-2012 Gość
  Piekna jest
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 20-04-2012 Gość
  Bzdury piszecie on a ma 176cm wzrostu Katie Moss ma 168cm wzrostu I chodzi po wybiegach caly czas u najlepszych to niema znaczenia Davon Aoki ma 160cm I tez jest modelka wyiegowa!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 22-04-2012 fru
  JAKIE krągłości? Przecież ona ma bardzo mały biust i zwyczajne, średnie biodra. Świat mody wariuje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 03-05-2012 Gość
  Ma racje na wybiegach sa chude patyki a to jest piekna kobieta!!!!
  Odpowiedz Zgłoś