Hello Kitty w przestworzach

1 Komentarz
23 Zdjęcia
Środa, 01-02-2012

I to dosłownie. Tajwańskie linie lotnicze Eva Airlines odnowiły współpracę z firmą Sanrio, właścicielem najsłynniejszej kotki świata. Efektem tej kooperacji są trzy samoloty dedykowane najzagorzalszym miłośnikom Hello Kitty.

Kadłub potężnych Airbusów zdobią kolorowe malunki ze słodką bohaterką. Kitty pojawia się również wewnątrz samolotu. Jest na każdym oparciu fotela, poduszkach, ręcznikach, naczyniach, przekąskach i pokładowych kosmetykach. Jest głównym motywem serwowanych posiłków, zdobi bilety i naklejki bagażowe wielbiących ją pasażerów. W samolocie można kupić drobiazgi ozdobione Hello Kitty, w tym niektóre w limitowanej, ekskluzywnej ofercie, która przyciągać ma kolekcjonerów. Oferuje je obsługa pokładowa ubrana w specjalnie na te loty zaprojektowane mundury. Z Hello Kitty oczywiście.

To nie pierwszy tego typu projekt. Obie firmy współpracowały już w 2005 roku. Ogromny sukces samolotu Hello Kitty zdecydował o kontynuacji kolorowych lotów. Samoloty z kotką latają pomiędzy miastami: Hong Kong, Taipei, Guam, Szanghaj, Seul, Fukuoka, Tokio i Sapporo.

Rozkład lotów i rezerwacji znajduje się tutaj.

AW

  • Niedz., 20-05-2012 Gość
    na ostatnim to bardzo slusznie zycza udanego tripa
    Odpowiedz Zgłoś