Herbaciane menu hotelu The Westin Warsaw

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 18-09-2008

Herbaciane menu hotelu The Westin Warsaw

Hotel The Westin Warsaw wprowadza do swojej oferty nowy asortyment herbaty Jing i od września proponuje nowe herbaciane menu.

Firma Jing to ekspert na rynku herbacianym. Listę jej klientów otwierają dom towarowy Harrods i uznana za najlepszą na świecie restauracja The Fat Duck. The Westin Warsaw poza słynna białą herbatą, najlepszymi Earl Grey i tradycyjną English Breakfast oferuje również klasyczną Puerh, złotą Oolong i pięknie wyglądający napój z kwiatu zielonej herbaty i całych pączków róży.

Obok szerokiego asortymentu najlepszych herbat hotel proponuje także uczestnictwo w ceremonii parzenia herbaty Gong Fu.

Nowe menu dostępne jest w barze JP’s oraz restauracji Fusion warszawskiego hotelu Westin w cenie 15 zł, herbata razem ze specjalnym rytuałem parzenia kosztuje 40 zł.

AW

  • Czw., 18-09-2008 gość
    "Nowe menu dostępne jest w barze JP’s oraz restauracji Fusion warszawskiego hotelu Westin w cenie 15 zł (...)". Tzn., że trzeba płacić za menu?? Dobre :D
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 18-09-2008 Olga
    Tą herbatę na zdjęciu można zamówic na Allegro <:) nie jest droga. Wygląda faktycznie efektownie - okrągły, suchy pączek wrzuca się do wrzącej wodi i... obserwuje. Powolutku zamienia się w kwiat taki jak w dzbanku na fotce. Jeżeli chodzi o smak herbaty... hmmm... w wielu 'zwykłych' herbaciarniach próbowałam znacznie smaczniejszych odmian.
    Odpowiedz Zgłoś