Herbata Fall in Love Mariage Frères

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Niedziela, 24-05-2009

Herbata Fall in Love Mariage Frères

Nazwisko Mariage od ponad trzystu lat związane jest z historią herbaty. Długa tradycja, liście z najdoskonalszych zbiorów i niebywała fantazja producenta sprawiają, że marka Mariage Frères należy dzisiaj do herbacianej elity i jest autorem najbardziej wyrafinowanych smaków.  

Fall in Love to trzy herbaty Mariage Frères: czarna, zielona i czerwona. Każda o bogatym, delikatnie waniliowym aromacie. Unikatowa kompozycja smaku i zapachu jest efektem niezwykle starannego procesu, który bogatą, herbacianą historię przekłada na współczesność. Pozycja obowiązkowa dla koneserów. Dla wszystkich pozostałych - propozycja wyjątkowych doznań.

Cena: 90 zł (puszka)

Kupisz w warszawskim butiku Horn & More przy ulicy Koszykowej 1.

Herbata Fall in Love Mariage Frères

AW

 • Niedz., 24-05-2009 gość
  w tym sklepie to i biusthalter, reformy damskie, siermiezny pas do ponczoch - a teraz i herbata. Typowe dla Polski - od "abazurow wyrob po wegla wywoz". Nigdy nie kupuje w tego typu sklepach "bazarowych" w swym koncepcie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-05-2009 gość
  gość (Niedziela, 24-05-2009) napisał:  w tym sklepie to i biusthalter, reformy damskie, siermiezny pas do ponczoch - a teraz i herbata. Typowe dla Polski - od "abazurow wyrob po wegla wywoz". Nigdy nie kupuje w tego typu sklepach "bazarowych" w swym koncepcie.


  Warto wiedzeć
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-05-2009 gość
  eee...herbate TEJ firmy to chyba wszystko jedno gdzie kupisz-zawsze bedzie dobra
  mam 2 uwagi- jakiej wielkosci jest ta puszka
  i czemu wyglada jak opakowanie kosmetyku a nie herbaty:/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-05-2009 gość
  gość (Poniedziałek, 25-05-2009) napisał:  eee...herbate TEJ firmy to chyba wszystko jedno gdzie kupisz-zawsze bedzie dobramam 2 uwagi- jakiej wielkosci jest ta puszkai czemu wyglada jak opakowanie kosmetyku a nie herbaty:/


  jak mowisz TEJ firmy to chyba to znasz a tym samym niepotrzebnie zadajesz pytania....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-10-2009 Sasha
  tak samo idiotyczne jak perfumy. No nie poczujesz smaku... a później pożałujesz że kupiłaś/łeś.
  Odpowiedz Zgłoś