Hotel Half Moon

Tagi: hotel, Jamajka
31 Komentarzy
4 Zdjęcia
Środa, 20-09-2006

Hotel Half Moon

Half Moon na Jamajce tojeden z najlepszych karaibskich hoteli. Powstał w 1954 roku jako prywatny klub amerykańskich inwestorów, by kilkadziesiąt lat później stać się jednym z najbardziej pożądanych i najbardziej luksusowych miejsc na wakacje dla bogatych Amerykanów.

Goście mogą zatrzymać się w hotelu lub w jednej z kilkunastu wilii położonych niemal na plaży, z których wiele dysponuje prywatnym basenem i całodobową obsługą. Stylistyka umiejętnie łączy architektoniczne tradycje amerykańskiego Południa z egzotycznym stylem miejscowej kultury.

Będąc na miejscu możecie skorzystać z kilkunastu propozycji spędzenia czasu - od specjalnych masaży przez przejażdżki konno aż po grę w golfa na pięknie utrzymanym i malowniczo położonym polu golfowym.

Jeszcze do końca tego roku za 5-pokojową willę z ogrodem trzeba zapłacić $1 375, czyli około 4 100 zł za dzień, natomiast najtańszy apartament Superior Room dla dwóch osób to dzienny koszt $275, czyli około 820 zł.

Hotel Half MoonHotel Half MoonHotel Half Moon

http://www.halfmoon.com/index.php

MZ

  • Pn., 30-10-2006 merylin
    MOZNA POWIEDZIEC ZE ROWNIE PRZYZWOITA CENA JAK I HOTEL...,ale porownujac do innych choteli, moim zdaniem juz niedlugo cena radykalnie spadnie
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4