Hotel Prestonfield, Edynburg

27 Komentarzy
7 Zdjęć
Środa, 11-04-2007

Hotel Prestonfield, Edynburg Hotel Prestonfield mieści się w zabytkowym budynku, który przez ponad 300 lat był własnością jednej z najbardziej wpływowych i bogatych rodzin w Szkocji. Chociaż ten pięciogwiazdkowy hotel znajduje się w odległości zaledwie 5 minut od centrum stolicy, otacza go 20 akrów pięknego parku, w którym pasą się krowy i przechadzają pawie.

Każdy pokój urządzono w luksusowym, lecz indywidualnym stylu i każdy wygląda inaczej. Hotelowa restauracja Rhubarb uchodzi za jedną z najlepszych w Edynburgu i odwiedza ją wiele gwiazd, bywa tam np. J.K. Rowling.

Cena: apartament Franklin Suite - 250 funtów za dobę czyli ponad 1 400 zł

Pobyt można zarezerwować tu.

Hotel Prestonfield, Edynburg

Hotel Prestonfield, Edynburg

Hotel Prestonfield, Edynburg

Hotel Prestonfield, Edynburg

Hotel Prestonfield, Edynburg

Hotel Prestonfield, Edynburg

AT

 • Śr., 11-04-2007 gość
  To chyba ty powinienes zdac sobie sprawe z wlasnej ignorancji. Kraj a panstwo to rozne pojecia, po angielsku rowniez (country i state). Po angielsku jak najbardziej okresla sie Szkocje jako "country" czyli kraj. Skoro Szkocja nie jest krajem, to czym jest? Regionem???!!! A moze uwazasz, ze hrabstwem, jak niektorzy ignoranci? Wielka Brytania to unia KRAJOW.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-04-2007 gość
  kraj to synonim panstwa

  w szkole mnie uczyli, ze anglia, szkocja itd to krainy historyczne
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kr…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-04-2007 gość
  gość (Środa, 11-04-2007) napisał:  Animka (Środa, 11-04-2007) napisał:
  Zimna Anglia i jej styl to lubie ;)
  Boszsz! Szkocja to NIE Anglia, to zupelnie inny kraj!!!


  Nie czepiaj sie jej sama klnąc niewyraźnie... Szkocja czy Anglia - styl ten sam. A o to dziewczynie chodziło.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-04-2007 LadyAmanda
  Kocham takie miejsca . . . ^^
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-04-2007 gość
  PONURY, żle czułabym się w takim ciemnym wnętrzu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-04-2007 buenabejb
  niby wszystko oka...ale tak srednio w kit.
  jest pięknie bardzo.i gdyby mnie ktos zaprosił to prosze bardzo ale jakbym miała sama wybierac...to insze miejsce bym ...;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 05-09-2007 joko
  Ludzie bardzo często na Wielką Brytanię używają określenia zupełnie innej nazwy... Mówia "Anglia"...ale to przecież nie jest prawidłowe i może wzbudzić złość u wielu... Anglia jest jednym z czterech KRAJÓW ( !!!! ) Wysp Brytyjskich ( Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii) To że Anglia posiada większe wpływy polityczne i jest w unii z krajami Wysp nie znaczy że nie jest oddzielnym krajem... Przyznaję racje że Anglia, Walia, Szkocja i Irlandia to nie państwa...ale są to kraje z wielowiekową historią z własnymi tradycjami i dziedzictwem kulturowym...Ludzie, którzy tam mieszkaja maja prawo okreslic czy Walie czy Szkocje swoim krajem bo to jest ziemia to jest tradycja ktora ich wychowała... to sa enklawy Zjednocznego Krolestwa z nasileniem wplywow Anglii... ale nie zapominajcie ze ze kazda jednostka UK jest krajem...a kraj to nie panstwo!!! i jesli dobrze pamietacie----> Polska kiedys tez nie byla panstwem...nie istniala na mapach a jednak byla krajem... zastanowcie sie nad tym i pomyslcie kilka razy zanim napiszecie pierdoly
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3