Ile lat ma Karl Lagerfeld?

11 Komentarzy
4 Zdjęcia
Sobota, 04-05-2013

To jedna z największych tajemnic branży mody. Wiek Karla Lagerfelda od lat jest tematem spekulacji i dociekań. Sam projektant nie pomaga w ustaleniu faktów i zręcznie manipuluje datą swoich urodzin.

W 2008 roku Lagerfeld wydał przyjęcie z okazji swoich 70 urodzin. Przez chwilę ta liczba była uznawana za prawdziwą. Ale cztery lata później główny projektant Chanel zaprosił gości na wspólne świętowanie 79 urodzin, co wywołało niemałe zamieszanie wśród najbardziej dociekliwych.

W ostatnich dniach temat wieku Karla Lagerfelda znowu powrócił na łamy międzynarodowej prasy. Wszystko za sprawą wywiadu, w którym projektant wyznaje, że ma 77 lat i urodził się w 1935 roku, a całe zamieszanie wywołała jego matka, która z niewiadomych względów zmieniła datę urodzenia syna w oficjalnych dokumentach. „Dowiedziałem się o tym już po jej śmierci i nie wiem dlaczego to zrobiła” – wyznał Lagerfeld.  

To nie jedyna zmiana w dokumentach Karla Lagerfelda, który urodził się w Hamburgu jako Karl Lagerfeldt. Swoją pierwszą kolekcję pokazywał w 1958 roku pod pseudonimem Roland Karl, później wrócił do własnego nazwiska, rezygnując jedynie z ostatniej jego litery.  

AW

Ile lat ma Karl Lagerfeld?

Karl Lagerfeld

 • Ile lat ma Karl Lagerfeld?
 • Ile lat ma Karl Lagerfeld?
 • Ile lat ma Karl Lagerfeld?
 • Ile lat ma Karl Lagerfeld?
 • Pt., 03-05-2013 Miki
  Ja jestem młodszy od niego, to fakt, ale też nie wiem ile dokładnie mam lat, bo to strasznie dawno temu było. Gdybym był chociaż małym chłopcem przy porodzie to bym coś pamiętał, a tak, nic :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 04-05-2013 lala
  w dupie mam ile on ma lat
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 07-05-2013 Gość
  A kogo to w sumie obchodzi...dziadkiem jest i tyle
  Odpowiedz Zgłoś
1 2