Imienny naszyjnik Nishi NY

33 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 05-06-2007

Imienny naszyjnik Nishi NY
Wszyscy pamiętamy kultowy naszyjnik, który Carrie Bradshaw nosiła w serialu Seks w wielkim mieście. Nosił go później cały świat. Do dziś często można taki naszyjnik tyle, że z imieniem Paris, zobaczyć na szyi panny Hilton. Wielbicielkom nieprzeciętnej, imiennej biżuterii proponuję nieco inną wersję wisiorka. Projektantka Joanna mimo, że urodzona w Tokio, jak filmowa Carrie mieszka i pracuje w  Nowym Jorku, i jak ona lubi biżuterię, która mówi coś o jej właścicielce, i która jest jej bardzo osobistą własnością. Naszyjnik z małą aureolą wokół blaszki z napisem wykonany jest ze srebra lub 14 i 18-karatowego złota.

Każde zamówienie realizowane jest indywidualnie. Klient sam wybiera co ma być na naszyjniku (maksymalnie 8 liter). Polecam również jako dobry pomysł na prezent.

W internetowym butiku Nina and Lola wersja srebrna kosztuje 128,48 euro (490 zł), wersja złota 363,54 euro (1 390 zł). Naszyjnik można też zamówić u projektantki: joanna@nishiny.com lub kupić osobiście w Nowym Jorku w butiku Annie O. (107 Rivington Street) lub Plum (124 Ludlow Street).

AW

1 2 3 4