Jacek Bilczyński z własnym przewodnikiem

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Niedziela, 12-05-2013

Czy Polska doczeka się swojego Jake'a Steinfelda, czyli trenera osobistego, który postawił nie tylko na pracę z celebrytami, ale także na dzielenie się swoją wiedzą z czytelnikami? Wszystko możliwe. Jacek Bilczyński, uchodzący za gwiazdę zawodu w Polsce, wydaje właśnie swoją pierwszą książkę „FIT jest sexy!”.

„FIT jest sexy!” ma być przewodnikiem po zdrowym stylu życia. Podzielony na trzy rozdziały, o nazwach Kuchnia, Aktywność i FIT, traktuje o treningu i diecie, choć jak zaznacza Jacek Bilczyński, nie tylko. - Podpowiadamy m.in. jak pozbyć się nałogów, jak zadbać o kondycję włosów i skóry, poprawić odporność, wrócić do formy po świętach, czy jak pozbyć się kaca – zapowiada autor książki.

Jacek Bilczyński, piszący i o odżywianiu, i o seksie, ma nadzieje, że książka zmieni życie czytelników. - Świadome dbanie o siebie podnosi naszą samoocenę i dodaje witalności, pewności siebie, która w pewien sposób jest naturalna, a nie sztuczna, jak to często bywa. Uważam, że to niezwykle seksowne -  wyważona pewność siebie – mówi w rozmowie z Anetą Zadrogą.

Uznany przez magazyn „Sukces” za najprzystojniejszego Polaka Jacek Bilczyński z wykształcenia jest dietetykiem, trenerem personalnym i fizjoterapeutą. Pracuje z ludźmi ze świata show-biznesu, biznesu i polityki. Jak przyznaje, zdarzało mu się np. przygotowanie dostosowanej do międzynarodowych kuchni diety na tydzień wyjazdu służbowego czy zakupy spożywcze z klientem w sklepie, do którego trzeba było polecieć samolotem.

Zawód trenera osobistego nie jest w Polsce nowością, nie byłoby jednak przesadą stwierdzenie, że dopiero u nas raczkuje. Wciąż łatwiej jest o poradę dietetyka, niż trenera, który podpowie co jeść, jak ćwiczyć i jak spędzać wolny czas, by osiągnąć zamierzony cel. To samo dotyczy będących w sprzedaży poradników, poświęconych głównie odchudzaniu i przepisom kulinarnym.

Książka „FIT jest sexy!”, dołączona jako bezpłatny dodatek do każdego numeru „EksMagazynu”, dostępna jest w księgarniach Empik do 10 lipca.

Wywiad redakcji LuxLux.pl z Jackiem Bilczyńskim znajdziesz TU

MM

Jacek Bilczyński z własnym przewodnikiem

Jacek Bilczyński, najpopularniejszy w Polsce trener personalny, postanowił wydać własny poradnik

  • Jacek Bilczyński z własnym przewodnikiem
  • Jacek Bilczyński z własnym przewodnikiem
  • Jacek Bilczyński z własnym przewodnikiem
  • Jacek Bilczyński z własnym przewodnikiem
  • Wt., 14-05-2013 Gość
    no chyba ze za darmo beda to rozdawac
    Odpowiedz Zgłoś