Jak przewozisz swoje dziecko, takim jesteś rodzicem

0 Komentarzy
11 Zdjęć
Poniedziałek, 13-08-2012

Wyjazdy na weekend, odwiedziny u znajomych, dowiezienie dziecka do dziadków lub wypad na zakupy... wszystkie te aktywności nie muszą być przykrym obowiązkiem, ale cudowną chwilą wytchnienia od codzienności. Współcześni rodzice chcą czerpać radość z każdej chwili spędzonej z dzieckiem i wiedzą jak działać, by im z życia nic nie umykało.

By mieć szanse na te wszystkie cudowne odczucia i realizacje planów z małym dzieckiem, warto zaufać produktom najwyższej jakości, solidnej marki takiej jak Maxi-Cosi, która oferuje nie tylko rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w podróży, ale i komfortowe przewożenie dzieci oraz praktyczne systemy podróżne dla niemowląt. To ważne, by szczęśliwie i w dobrym nastroju dojechać do celu.

Gdy dziecko płacze podczas jazdy samochodem to sygnał, że czegoś mu brakuje, a fotelik, w którym siedzi nie daje mu wystarczającej wygody. Jednym z tych systemów, które są niezbędne dla komfortu dziecka jest regulacja uchylności siedziska fotelika, która umożliwia wybór odpowiedniej pozycji dla dziecka - dosłownie jednym ruchem ręki, bez potrzeby zatrzymywania samochodu np. gdy maluch zaśnie znużony jazdą. Takie rozwiązanie stosowane jest w fotelikach Maxi-Cosi.

Akcesoria takie jak letni, frotowy pokrowiec, zbawienny podczas upalnych dni, czy daszek chroniący oczy malca przed słońcem, albo uchwyt na podręczny kubek lub drobiazgi do zabawy świadczą o trosce producenta o potrzeby dziecka i rozumieniu jego potrzeb.

Współcześni rodzice są wymagający i oczekują nowoczenych rozwiazań takich jak: dźwiekowe i świetlne sygnalizatory prawidłowego montażu, odpowiednio dociągniętych szelek, montażu „jednym kliknieciem” z użyciem systemów Isofix. Jednoczesna regulacja szerokości i wysokości fotelika dają im pewność, że korzystają z produktów najwyższej jakości, nowej generacji, Maxi-Cosi!

Ale jazda!

Rodzice niemowląt pragną realizować swój plan dnia, a jednocześnie nie zaburzać rytmu dnia dziecka. Maxi-Cosi oferuje praktyczne i funkcjonalne systemy umożliwiające wpinanie fotelików dla niemowląt do stelaży wózków Maxi-Cosi lub Quinny. Dziecko w samochodzie zabezpieczone jest w foteliku, ale po dotarciu do celu wystarczy wypiąć fotelik z samochodu i wpiąć do stelaża wózka. Najnowsze systemy montażu w samochodzie nie wymagają użycia pasa bezpieczeństwa, a przyciski „z pamięcią” zastosowane w najnowszych modelach fotelików Maxi-Cosi i wózkach Quinny pozwalają na wykonanie takiej czynności dosłownie jedną ręką.

Marce Maxi-Cosi zaufało tysiące rodziców. Ma ona prawdziwy gwiazdozbiór w testach konsumenckich ADAC, jest laureatem nagród Lider Jakości i Lider Konsumentów. Najpopularniejsze miesięczniki dla rodziców okrzyknęły produkty tej marki „Hitem” lub produktem „Najlepszym dla dziecka”.

Artykuł sponsorowany

artykuł sponsorowany