Jeden dzień w bolidzie

12 Komentarzy
3 Zdjęcia
Środa, 14-05-2008

Jeden dzień w bolidzie

Co kupić lub czym zaskoczyć mężczyznę, który ma już wszystko? Jeżeli jest miłośnikiem szybkich samochodów, a już na pewno jeżeli namiętnie ogląda wyścigi Formuły 1, można mu sprezentować dzień za kierownicą Formuły 1.

Brzmi niewiarygodnie, ale to naprawdę możliwe. Obdarowany spędzi cały dzień na torze podczas prawie 50 okrążeń różnych kategorii samochodów wyścigowych. Po prawie 40 okrążeniach, kiedy już zdobędzie wystarczające doświadczenie, będzie miał okazję przejechać 10 okrążeń Formułą 1, siedząc za kierownicą bolidu. Przeżycie zostanie zwieńczone certyfikatem potwierdzającym udział i umiejętności prowadzenia bolidu Formuły 1.

Wszystko odbywa się w Wielkiej Brytanii. Cena prezentu obejmuje zakwaterowanie na jedną noc dla dwóch osób, śniadanie oraz lunch. Nie obejmuje kosztu transportu na teren Wielkiej Brytanii.

Wymagana jest znajomość języka angielskiego. Osoba, która będzie korzystać z prezentu, musi przedstawić (na miejscu realizacji) ważne od co najmniej 3 lat prawo jazdy. Inne wymagania w stosunku do kierowcy to: wiek minimum 21 lat, wzrost pomiędzy 150 cm a 190 cm, maksymalna waga 115 kg, maksymalny obwód klatki piersiowej wraz z ramionami 137 cm.

Cena: 7 500 zł

Kupisz w sklepie internetowym Wyjątkowy Prezent.

Jeden dzień w bolidzie

Jeden dzień w bolidzie

AWP

  • Pt., 16-05-2008 gość
    Taaa formuly 1. Ciekawe ktory team uzyczy bolidu. Jak cos to nie bedzie to bolid z f1 tylko innej klasy wyscigow np formuly 3
    Odpowiedz Zgłoś
  • Sob., 25-06-2011 goœÌ
    I thought finindg this would be so arduous but it’s a breeze!
    Odpowiedz Zgłoś
1 2