Jest pięknie: Muunto

6 Komentarzy
10 Zdjęć
Poniedziałek, 19-07-2010

Jest pięknie: Muunto

Muunto po fińsku znaczy transformacja. Nazwa doskonale oddaje założenia prezentowanego systemu mebli modułowych. Dzieło fińskiej, wielokrotnie nagradzanej w Skandynawii grupy Pentagon Design pozwala na niesłychaną dowolność aranżacji wnętrz.

Podstawą systemu Muunto są panele ścienne, do których można „bezmontażowo” przymocować różnego rodzaju akcesoria: szafki, biurko typu „home office”, półki, zestaw pod telewizor i sprzęt audio. Poszczególne elementy można w każdej chwili (i samodzielnie) przesuwać w pionie i poziomie, dostosowując do indywidualnych, zmieniających się potrzeb.

Wszystko produkowane jest w fińskiej fabryce TJT. Panele wykonane są z wysokiej jakości płyt MDF z aluminiowymi prowadnicami zainstalowanymi 20 lub 40 centymetrów od siebie. Drzwi szafek przeznaczonych na urządzenia Hi-Fi wykończone są tkaniną przepuszczającą promienie zdalnego sterowania. Do wyboru są dwie opcje drewnianych fornirów: lakierowany dąb i orzech. Materiały i kolory można swobodnie łączyć.

Całość jest elegancka, „po skandynawsku” czysta i prosta, i w tej prostocie doskonała. Meble idealnie dopasowują się do otoczenia. Równie dobrze sprawdzą się w prywatnych domach i mieszkaniach, co w biurach i przestrzeni publicznej.

System jest zawsze projektowany we współpracy z klientem tak, by pasował do konkretnego otoczenia i przeznaczenia. Razem z modułami wybieramy materiały i kolory. Panele można zainstalować własnoręcznie, albo powierzyć fachowcom.

Muunto Showroom
Kamienica Artystyczna
Białostocka 22/25
Tel. +48.794.151.957, +48.794.151.958
e-mail: info@muunto.pl
Na spotkanie w showroomie należy umówić się telefonicznie. 
http://www.muunto.pl/

Czekamy na kolejne zgłoszenia. E-mail powinien zawierać rzeczowy opis projektu z jasnym zaznaczeniem, że autor ma do niego wszelkie prawa. Tekst należy poprzeć zdjęciami lub wizualizacjami.
Kontakt z redakcją: jestpieknie@luxlux.pl

Jest pięknie: Muunto

Jest pięknie: Muunto

Jest pięknie: Muunto

Jest pięknie: Muunto

Jest pięknie: Muunto

Jest pięknie: Muunto

Jest pięknie: Muunto

Jest pięknie: Muunto

Jest pięknie: Muunto

AW

 • Wt., 20-07-2010 gość
  żenada jak dla mnie. Paździerz w dziurki to menu, cena w nim na czopek tkwi.. elo ..cz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-07-2010 gość
  calkiem ladne i ciekawe, zamiast robic kilkutygodniowy remont, samemu sobie cos poprzesuwac raz w miesiacu.
  tylko czy to jest stabilne, skoro sie przesuwa? mam na mysli, czy moze spasc i czy jak ustawie w jedym miejscu i opre sie na przyklad, to czy sie przesunie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-07-2010 gość
  Bylam w tym showroomie, na zywo jeszcze lepiej to wyglada. A obciazone meble nie maja prawa sie przesunac po oparciu o nie, trzeba lekko podniesc i dopiero wtedy mozna przesuwac :)

  gość (Wtorek, 20-07-2010) napisał:  calkiem ladne i ciekawe, zamiast robic kilkutygodniowy remont, samemu sobie cos poprzesuwac raz w miesiacu.tylko czy to jest stabilne, skoro sie przesuwa? mam na mysli, czy moze spasc i czy jak ustawie w jedym miejscu i opre sie na przyklad, to czy sie przesunie?

  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-07-2010 Zakupocholiczka
  Bardzo ładne!
  Na prawdę bardzo ładne :) Z klasą.


  Zakupoholiczka z BuySmart.pl - znajdź i oceniaj moje promocje! :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-07-2010 gość
  a mnie najbardziej ciekawią te szafki do Hi-Fi.. hmmm
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-08-2010 Damian D.
  Mi tam się podoba... fajnie się prezentują te monitory Genelec do tych mebli...
  Odpowiedz Zgłoś