Joanna Przetakiewicz w Paryżu

45 Komentarzy
15 Zdjęć
Piątek, 13-07-2012

Najbardziej znanej w Polsce fanki talentu Karla Lagerfelda nie mogło zabraknąć na paryskim pokazie haute couture Chanel.

Dyrektor kreatywna i fundatorka marki La Mania dumnie obnosi się ze swoją rzekomą przyjaźnią z Lagerfeldem. Jak na przyjaciółkę przystało, Joanna Przetakiewicz wspiera kreatora w pracy dla domu mody Chanel i nie opuszcza jego pokazów.

W Paryżu szefowa La Mani wystąpiła w białej sukni własnego projektu i w czarnych, klasycznych pantoflach. Do tego dobrała niewielką torebkę Chanel i ozdobę fryzury, która ściągnęła uwagę wielu. Podobno sama Anna Dello Russo, stylistka słynąca z awangardowych kreacji i nakryć głowy, zainteresowała się opaską Joanny Przetakiewicz. Czarne piórka, udrapowane kwiatki i wielki logotyp Chanel na głowie Przetakiewicz faktycznie mogły zwrócić uwagę.

Suknia okazała się być takim sukcesem, że szefowa La Mani w bardzo podobnej stylizacji - z innym nakryciem głowy - wystąpiła również na pokazie Stephane’a Rollanda.

Jak oceniacie paryskie wystąpienie Joanny Przetakiewicz?

Zdjęcia: lamaniabyjoanna.eu

AW

 • Niedz., 15-07-2012 lol
  z tyłu liceum z przodu muzeum
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-07-2012 michu
  dzidzia piernik robi się na nastolatkę
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-07-2012 jachu
  Jednak za stara. Żadna najpiękniejsza i najlepiej zadbana 40 latka nie ma już tej naturalnej słodyczy młodej dziewczyny, pańcie w średnim wieku nie chcą o tym pamiętać, a szkoda, bo udawanie nastolatki - zły pomysł
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-07-2012 karo
  uroda raczej przecieciętna, ale swego czasu miala najlepsze nogi w Warszawie i oczywiście najkrótsze spódniczki, zawsze dobrze ubrana i wypielęgnowana, zawsze ze sponsorem u boku…czasem kilkoma równolegle, ale Kulczyk to najgrubsza ryba w tej sieci
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-07-2012 mateusz
  oj, my rówieśnicy pani Przetakiewicz z Warszawy moglibyśmy napisać o niej niejedno na tym i nie tylko na tym forum, ale pewnie nikt by nie uwierzył...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-07-2012 jerzy
  tleniona laska miękka i mokra
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-07-2012 gosc
  karo (Niedz., 15-07-2012) napisał:

  uroda raczej przecieciętna, ale swego czasu miala najlepsze nogi w Warszawie i oczywiście najkrótsze spódniczki, zawsze dobrze ubrana i wypielęgnowana, zawsze ze sponsorem u boku…czasem kilkoma równolegle, ale Kulczyk to najgrubsza ryba w tej sieci Najlepsze nogi?Niezly zatrt krotkie spodniczki to prawda!

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-07-2012 Gość
  A jak można inaczej zaistnieć/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-07-2012 Gość
  Gość (Śr., 11-07-2012) napisał:

  ona przestaje być podobna do człowieka - co ona ma z twarzą?


  No tak wlasnie pomyslalam,botoks? wypelniacze? Czy moze nie zeszla opuchlizna po liftingu??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-07-2012 karo
  "najlepsze nogi" w sensie że na szły bok
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5