Jurorzy Fashion Designer Awards 2012

2 Komentarze
22 Zdjęcia
Czwartek, 23-02-2012

Przygotowania do wielkiego finału tegorocznej edycji Fashion Designer Awards idą pełną parą. Kwalifikacje zbliżają się do końca. Przed jurorami mnóstwo estetycznych doznań, trudne decyzje i sporo pracy. W czwartej edycji Konkursu zgłoszenia oceniać będą: przewodniczący jury Roberto Musso, projektanci mody: Maciej Zień, Izabela Łapińska, Gosia Baczyńska, Mariusz Przybylski i duet BohoBoco, ambasador marki Schwarzkopf - Anna Kulec-Karampotis, fotograf Lidia Popiel, aktorki Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska, piosenkarka Natalia Kukulska, dziennikarka Beata Sadowska, redaktor naczelny magazynu KMAG Mikołaj Komar, redaktor naczelna magazynu Flesz Aneta Wikariat, redaktor prowadzący Fashion Magazine Marcin Świderek, stylistka Dorota Williams, Andrzej Foder – dyrektor Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz organizator i producent projektu Joanna Sokołowska-Pronobis.

 

Zwycięzca czwartej edycji FDA wyjedzie na staż do atelier Roberto Musso w Mediolanie, a następnie odwiedzi Paris Fashion Week. Jak podkreślał Andrzej Foder z MSKPU: „Dostanie się na staż do atelier zagranicznego projektanta obecnie graniczy z cudem, a w tym konkursie jest to gwarantowane”. 

Zdjęcia: AKPA

AW

 • Czw., 23-02-2012 emila
  użytkownik MultiBrandCenter
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 xxxxx
  „Dostanie się na staż do atelier zagranicznego projektanta obecnie graniczy z cudem, a w tym konkursie jest to gwarantowane”.
  co za shit! jak juz zagraniczny to niby doskonały? Nie słayszałam o tym nazwisku za wiele. Jego strona też nie powala. Ttochę ubogo. Uważam że jest wielu polskich projektantów z większym dorobkiem u których staż ma większą wartość
  Odpowiedz Zgłoś