Kadyny Country Club Hotel & Spa 

23 Komentarze
5 Zdjęć
Niedziela, 30-08-2009

Kadyny Country Club Hotel & Spa 
 

Kadyny Country Club Hotel & Spa to zabytkowy hotel położony w Kadynach, na Wysoczyźnie Elbląskiej, na skraju Parku Krajobrazowego Kadyński Las i nad Zalewem Wiślanym. Przy hotelu znajduje się las w którym goście mogą podziwiać ogromną liczbę drzew-pomników, a wśród nich najstarszy dąb w Polsce - Dąb Bażyńskiego.

Hotel ma 40 stylowych pokoi wyposażonych w łazienki, telewizory, telefony, minibary, bezprzewodowy internet. Do dyspozycji gości są tu baseny (kryty i odkryty), sauna parowa, sucha, jacuzzi i salon kosmetyczny. W pobliżu hotelu znajduje się profesjonalne pole golfowe, na którym goście hotelowi otrzymują 25% rabatu.

Przy hotelu działa restauracja "Stara Gorzelnia", zawdzięczająca swoją nazwę destylatorni spirytusu, która mieściła się w tym pomieszczeniu za czasów Cesarza Wilhelma. Teraz stanowi hotelową restaurację znaną z wyśmienitej kuchni. Szef Gastronomii hotelu Kadyny Country Club poleca dania wykwintne, ale także domowej roboty smalec, kaszankę i kiszkę ziemniaczaną.

Jest kameralna atmosfera i hotel stanowi bardzo dobrą bazę dla wyjazdów firmowych.

Za nocleg w pokoju dwuosobowym zapłacisz około 450 zł, a za noc w apartamencie około 580 zł

Adres Hotelu:
Kadyny Country Club
82-340 Tolkmicko
Kadyny
Tel: 055 2316120
Fax: 055 2316200

Kadyny Country Club Hotel & Spa 

Kadyny Country Club Hotel & Spa 

Kadyny Country Club Hotel & Spa 

Kadyny Country Club Hotel & Spa 

AWP

 • Pt., 04-09-2009 ps monyka
  hotel bardzo fajny z super obsługą, ale co mnie najbardziej uwiodło w Kadynach to plaża Srebrna Riwiera na której istnieje baza 'SoulRiders' - nauczyłam się świetnie pływać na Kiteserfingu, Polecam ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-09-2009 gość
  no, no, ciekawe czy rzeczywiście jest tam tak fajnie, jak to wygląda. No bez przesady z tym brudem, chyba to nie jest cena od syfu, no nie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 12-06-2011 gość
  Napiszcie jak tam jest teraz tj. czerwiec 2011 roku . wybieram się tam na urlop i ciekawi mnie kto już tam był i jak było pozdrawiam Eliza
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3