Kia Venga

16 Komentarzy
3 Zdjęcia
Wtorek, 12-01-2010

Kia Venga

Mikrovan, który ma konkurować z Fiatem Punto Evo, Toyotą Yaris, Skodą Fabia, Renault Clio, Oplem Corsa, czy Fordem Fiesta.

Do wyboru są dwa silniki benzynowe o pojemności 1.4 i 1.6 litra i mocy odpowiednio 90 i 125KM,  dwa wysokoprężne 1.4 o mocy 75 z 5 – biegową skrzynią biegów lub 90KM z 6 – biegową oraz jeden silnik Diesla 1,6 o mocy 128KM oferowany ze skrzynią 6 -biegową.  Pojawi się też przydatny w mieście system Idle Stop & Go (ISG), który automatyczne wyłącza i ponownie uruchamia silnik w warunkach intensywnego ruchu miejskiego. System ISG dostępny jest jako opcja we wszystkich silnikach stosowanych w gamie Venga (benzynowych i dieslach). Auto dostępne jest w 4 wersjach wyposażenia do wyboru (S, M, L, XL). Auto można spersonalizować, wybierając z gamy wyposażenia dodatkowego.

Jeżeli 422 litry standardowej pojemności ładunkowej (w normalnej pozycji siedzeń) nie wystarczają, Venga oferuje kilka sposobów na poszerzenie  zdolności przewozowej ładunku.  I tak – dzięki dwupoziomowej podłodze bagażnika można szybko i łatwo zwiększyć wysokość bagażnika o 163 mm, a tym sam i jego pojemność do 552 litrów.

Cena: od 39 900 zł do 64 900 zł, plus ewentualne opcje dodatkowe

http://www.kia.pl

Kia Venga

Kia Venga

MWW

 • Czw., 14-01-2010 gość
  KIA Venga - po prostu luxlux :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-01-2010 gość
  Wolę KIA niż AUDI (czyli VW z innym znaczkiem) Volks Wagen: w tłumaczeniu: Auto dla ludu... Wieśniaki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 06-02-2010 gość
  40-65 tysiecy zlotych za KIE...
  za 65 tysiecy to ja moge sobie kupic full wypas audi a3 w nowej budzie czy merca chociazby :)
  zastanawiam sie, kto kupuje takie auta, chyba tylko babki w moherowych biretach i dziadki co tylko w niedziele na msze wyjezdzaja
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 14-02-2010 gość
  Hahaha, doprawdy zabawne:-) Powiadasz, ze ten portal przeznaczony jest dla ludzi, którzy mają dużo pieniędzy... Chciałbym zobaczyć kiedyś statystki dotyczące użytkowników tego portalu. Gwarantuję Ci już teraz, że wchodzą tu głownie małolaty przeciętnego i niższego statusu społecznego (jak również finansowego), bo można tutaj zobaczyć, co jest "trendy" i pochwalić się koleżance "znajomością" wielkich marek. Nie wyobrażam sobie bogaczy śledzących każdego dnia nowości tego portalu:-)
  gość (Wtorek, 12-01-2010) napisał:  gość (Wtorek, 12-01-2010) napisał:
  niektórzy wolą takie auto dla biedakow, niż żadne. Nie każdego stać choćby na VV czy Toyote..
  Ironia w tym, ze ten portal jest przeznaczony dla tych, ktorzy zarabiaja wiecej niz reszta spoleczenstwa. W koncu to luxlux! No ale, jak sie tu reklamuje KIA to cos z tym portalem nie tak.

  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 14-02-2010 gość
  UWAGA APEL! Chciałbym wszystkich użytkowników tego upadłego portalu bardzo serdecznie poprosić o pewną dozę wstrzemięźliwości przynajmniej w aspekcie motoryzacyjnym. Po wypowiedziach tu zamieszczonych łatwo można wywnioskować całkowity brak ludzkiej inteligencji i wyobraźni, objawiający się w płytkich, powtarzanych populistycznych opiniach. Zdaję sobie sprawę, że portal ten nie radzi sobie z karkołomnym zadaniem doboru odpowiednich samochodów. Prawdziwy miłośnik i koneser motoryzacji doceni jednak każdy samochód i poświęci mu chwilę czasu, by podziwiać jego stylistykę, projekt, innowacyjność i pomysł. Nauczmy się doceniać pracę innych ludzi, którzy wkładają w to serce. Nawet jeśli jest to KIA. Oduczcie się namiętnej krytyki, która jest niemerytoryczna i niekonstruktywna.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-04-2010 gość
  gość (Wtorek, 12-01-2010) napisał:  gość (Wtorek, 12-01-2010) napisał:
  KIA i luksus? Śmiechu warte. Przecież to najgorsza marka
  Dokladnie to samo pomyslalam, he he. Kia - marka dla biedakow.

  Odpowiedz Zgłoś
1 2