Klawiatura "New Yorker" Art Deco

13 Komentarzy
4 Zdjęcia
Sobota, 26-02-2011

Klawiatura

Coś wymarzonego dla miłośników niesztampowego designu w zwykłych codziennych przedmiotach.

Klawiatura do komputera wykonana z polerowanego mosiądzu i aluminium została zainspirowana znanym doskonale w Nowym Jorku Chrysler Building. Nam bardziej przypomina po prostu starą klasyczną maszynę do pisania w nowej pięknej odsłonie. Tak, czy inaczej klawiatura "New Yorker" Art Deco to dobry prezent dla miłośnika nietypowego designu. Dostępna w cenie $2 800, czyli około 8 092 zł.
Kupisz na stronie DataMancer.

Klawiatura

Klawiatura

Klawiatura

AWP

 • Niedz., 27-02-2011 gość
  Też chcę taką!!!:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-02-2011 gość
  dominion (Sobota, 26-02-2011) napisał:  Fajne wykonanie, ale nawet gdyby była ze srebra czy złota dla mnie brakowało by troche do ideału.Jak dla mnie jest za wysoka, przypomina pierwsze klawy do pc-tów 15 lat temu albo więcej. Ciekawe, jaki jest komfort urzytkowania(klikania w klawisze);czy nie będą bolały nadgarstki po dłuższym pisaniu...  "Urzytkować" to możesz nieużytki.. lol, jak już silisz się na snobistyczny komentarz o ideałach - to plizz skonfrontuj go ze słownikiem - nie wyjdziesz na tumana :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 27-02-2011 gość
  Lol wystarczy wpisac w google: steampunk keyboard mod i pierwsza z wyszukanych stron to tutorial krok po kroku jak zrobic taka klawiature domowymi sposobami.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2