Kluby swingersów

192 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 17-07-2006

Kluby swingersów

Wbrew pozorom wpisanie słowa "swingers" w wyszukiwarkę nie przynosi wielu satysfakcjonujących wyników, chyba że kogoś zainteresują porno strony dostępne po wysłaniu SMS-a. Prawdziwych stron dla swingersów jest kilka. Jedna - www.klub69.net - to strona klubu. Po zarejestrowaniu się (wymagane są zdjęcia twarzy, figury i numer telefonu) i opłaceniu składki można brać udział w dyskusjach na forum i rezerwować miejsca na imprezach swingersów.

Z uwagi na największe zainteresowanie ze strony samotnych mężczyzn, ich zgłoszenia chwilowo nie są honorowane, za to samotne kobiety przyjmowane są chętnie, nie muszą też ponosić żadnych opłat związanych z uczestnictwem w klubie.

Inny, podwarszawski klub ma swoją stronę pod adresem www.swingersclub.pl. Dużo tu informacji o przebiegu i oprawie imprez, są też anonse – ponieważ jednak ten dział jest przekierowany z innej strony, najłatwiej znaleźć tu bezpruderyjną studentkę oczekującą 200 zł za godzinę zabawy. Ogłoszeń swingujących par jest niewiele.

Na stronie www.swingersi.pl można więcej dowiedzieć się o tym, czym jest swing, jak wyglądają typowe imprezy, jakie są zabawy na imprezach, mające na celu rozluźnienie uczestników. Jest też dział "kluby", gdzie można znaleźć namiary na wszelkie kluby w Polsce, wraz z ich krótką charakterystyką.
Jest też forum swingersów, dostępne pod adresem www.swingers69.fora.pl. Niewiele się tu dzieje - najaktywniejszy dział to ten, gdzie chętni zamieszczają swoje anonse. I tu widać, że najwięcej chętnych do swingu jest wśród samotnych mężczyzn. Poza tym imprezy zaczynające się od grilla i odbywające w miejscu o standardzie gdzieś pomiędzy agencją towarzyską a wczasami nie wszystkich muszą pociągać.

Dla osób poszukujących bardziej ekskluzywnych imprez dobrym pomysłem może być zarejestrowanie się na angielskiej stronie www.killingkittens.co.uk. Co prawda założona jest ona przez mieszkanki Londynu z myślą o londyńczykach i w ogóle o osobach z Anglii, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarejestrowała się tam para lub samotna kobieta z innego kraju (zgłoszenia samotnych mężczyzn nie są przyjmowane).

Warunkiem przejścia selekcji jest bycie osobą na odpowiednim poziomie - zarówno kulturalnym, jak i estetycznym oraz finansowym. Reguły nie są jednak sztywne - założycielki klubu same podejmują decyzje.

Ceny w Polsce: od 50-100 do 500 zł i więcej (to opłata za uczestnictwo w klubie, taka sama za uczestnictwo w konkretnej imprezie), chyba że jest się samotną kobietą - te na ogół otrzymują znaczne zniżki albo w ogóle są przyjmowane za darmo.

AMG

 • Pn., 17-07-2006 gość
  No i co teraz ? Mam zazdrościć czy współczuć ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 moherowy pajacyk
  gość (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:  bez przesady z tym byciem samotnym facecem ,,, byłem na takiej imprezie jako samotny facet , najlepsza była zabawa w saunie, oj działo sie  NO TAK! PEWNIE MUSIAŁES CIĄGLE PODNOSIĆ MYDŁO!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 GL_
  zwykly burdel do ktorego mozna sie rejestrowac przez neta, i na cholere to komukolwiek :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 Ewcia 21
  sory,ale nie to nie dla mnie,wole ''normalnie'' może kiedyś mi tak odwali ale teraz... hmmm,chociaż jak ktoś tak lubi to miłej zabawy;-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  w sumie to masz racje TOTALNY BURDEL
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  Mnie się podobało w Niemczech, ale byłam z facetem :)) W takim klubie można się przecież bawić także w parze, niekoniecznie trzeba się przyłączać do wspólnej zabawy. Są też zamykane pomieszczenia i można się odizolować od innych. Trzeba tylko zaakceptować swoją nagość oraz nagość innych uczestników. To może być fajne urozmaicenie dla zgranej pary :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 Anusia
  moherowy pajacyk (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:  gość (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:
  bez przesady z tym byciem samotnym facecem ,,, byłem na takiej imprezie jako samotny facet , najlepsza była zabawa w saunie, oj działo sie


  Od kiedy w saunie używa się mydła? :/ faktycznie pajac z Ciebie :)

  Fajna imprezka ;)

  NO TAK! PEWNIE MUSIAŁES CIĄGLE PODNOSIĆ MYDŁO!!!!

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 sex dla sexu- ona
  czasem bywam w takich klubach (za granica) i co? posexuje, dobrze sie zabawie a rano o wszystkim zapominam....jak dla mnie lepsze to niz umawiac sie na sex z zonatym facetem i jeszcze sluchac jak to on mnie "kocha" a jaka jego zonka to zolza; moze kiedys znajde faceta ale to "kiedys" moze byc jak juz nie bede miala ochoty na sex taka jak mam teraz
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 pateczka23
  matko.. no comments.. jak ktos lubi no to miłej zabawy nie no ale ogólnie to nie dla mnie jakos mnie to nie kreci :-/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  pateczka23 (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:  matko.. no comments.. jak ktos lubi no to miłej zabawy nie no ale ogólnie to nie dla mnie jakos mnie to nie kreci :-/


  JAK CI ETO NIE KRĘCI TO CO ?ZWIERZĘTA HEHE
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 20