Kluby swingersów

192 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 17-07-2006

Kluby swingersów

Wbrew pozorom wpisanie słowa "swingers" w wyszukiwarkę nie przynosi wielu satysfakcjonujących wyników, chyba że kogoś zainteresują porno strony dostępne po wysłaniu SMS-a. Prawdziwych stron dla swingersów jest kilka. Jedna - www.klub69.net - to strona klubu. Po zarejestrowaniu się (wymagane są zdjęcia twarzy, figury i numer telefonu) i opłaceniu składki można brać udział w dyskusjach na forum i rezerwować miejsca na imprezach swingersów.

Z uwagi na największe zainteresowanie ze strony samotnych mężczyzn, ich zgłoszenia chwilowo nie są honorowane, za to samotne kobiety przyjmowane są chętnie, nie muszą też ponosić żadnych opłat związanych z uczestnictwem w klubie.

Inny, podwarszawski klub ma swoją stronę pod adresem www.swingersclub.pl. Dużo tu informacji o przebiegu i oprawie imprez, są też anonse – ponieważ jednak ten dział jest przekierowany z innej strony, najłatwiej znaleźć tu bezpruderyjną studentkę oczekującą 200 zł za godzinę zabawy. Ogłoszeń swingujących par jest niewiele.

Na stronie www.swingersi.pl można więcej dowiedzieć się o tym, czym jest swing, jak wyglądają typowe imprezy, jakie są zabawy na imprezach, mające na celu rozluźnienie uczestników. Jest też dział "kluby", gdzie można znaleźć namiary na wszelkie kluby w Polsce, wraz z ich krótką charakterystyką.
Jest też forum swingersów, dostępne pod adresem www.swingers69.fora.pl. Niewiele się tu dzieje - najaktywniejszy dział to ten, gdzie chętni zamieszczają swoje anonse. I tu widać, że najwięcej chętnych do swingu jest wśród samotnych mężczyzn. Poza tym imprezy zaczynające się od grilla i odbywające w miejscu o standardzie gdzieś pomiędzy agencją towarzyską a wczasami nie wszystkich muszą pociągać.

Dla osób poszukujących bardziej ekskluzywnych imprez dobrym pomysłem może być zarejestrowanie się na angielskiej stronie www.killingkittens.co.uk. Co prawda założona jest ona przez mieszkanki Londynu z myślą o londyńczykach i w ogóle o osobach z Anglii, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarejestrowała się tam para lub samotna kobieta z innego kraju (zgłoszenia samotnych mężczyzn nie są przyjmowane).

Warunkiem przejścia selekcji jest bycie osobą na odpowiednim poziomie - zarówno kulturalnym, jak i estetycznym oraz finansowym. Reguły nie są jednak sztywne - założycielki klubu same podejmują decyzje.

Ceny w Polsce: od 50-100 do 500 zł i więcej (to opłata za uczestnictwo w klubie, taka sama za uczestnictwo w konkretnej imprezie), chyba że jest się samotną kobietą - te na ogół otrzymują znaczne zniżki albo w ogóle są przyjmowane za darmo.

AMG

 • Pn., 17-07-2006 gość
  gość (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:  Sam robie miale zabawy w Wejherowie i uwazam ze jest to bardzo fajna forma rozrywki.

  TAAAAK?TO NAPISZ COS WIĘCEJ NA TEN TEMAT
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  pateczka23 (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:  matko.. no comments.. jak ktos lubi no to miłej zabawy nie no ale ogólnie to nie dla mnie jakos mnie to nie kreci :-/

  TO JAK SZTYWNIAKU
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  Sam robie miale zabawy w Wejherowie i uwazam ze jest to bardzo fajna forma rozrywki.
  [cytat komentarz="3283"]

  Właśnie, napisz coś o tym, jesteśmy parą, ale próby umawiania się przez różne randki, to w 100% same ściemy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  ja schęcią bym się wybrał do takiego klubu tylko jestem chłopakiem a nas tak zabardzo niechcą:/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  gość (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:  Sam robie miale zabawy w Wejherowie i uwazam ze jest to bardzo fajna forma rozrywki.

  gość (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:
  Właśnie, napisz coś o tym, jesteśmy parą, ale próby umawiania się przez różne randki, to w 100% same ściemy.  chciałabym to zobaczyc ... najpierw rżniesz swoją laske a potem czyjąś hmmm suuuuuper
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 Pozdrawiam
  hotaniolek@op.pl & hotdiabelek@op.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 kasper
  Każdy robi to co lubi.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  kasper (Poniedziałek, 17-07-2006) napisał:  Każdy robi to co lubi.


  a niech robi to co lubi ale mnie to nie bawi takie tematy to nie dla mnie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  jezeli szukacie adrenaliny to se idzcie z rekinami poplywac i tez wyjdzie na to samo.nie jestem staroswiecka,ale gdzie idea seksu dla czegos glebszego a nie zwierzecych instynktow?ludzie!!jestescie jak goryle- pieprze bo mi sie chce..gratuluje czlowieczenstwa innym,"zwyklym" ludziom
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 maa29
  Intymne spotkanie z grupą nieznajomych osób.....fascynujące...jak chodzenie w cudzych używanych majtkach i mycie zębów cudzą szczoteczką. Moralnie nie mam oporów, ale zdrowotnie..porażka. Jak oni sobie radzą z tym probemem? Gumy, folie itd? Jestem ciekawa.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 20