Kluby swingersów

192 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 17-07-2006

Kluby swingersów

Wbrew pozorom wpisanie słowa "swingers" w wyszukiwarkę nie przynosi wielu satysfakcjonujących wyników, chyba że kogoś zainteresują porno strony dostępne po wysłaniu SMS-a. Prawdziwych stron dla swingersów jest kilka. Jedna - www.klub69.net - to strona klubu. Po zarejestrowaniu się (wymagane są zdjęcia twarzy, figury i numer telefonu) i opłaceniu składki można brać udział w dyskusjach na forum i rezerwować miejsca na imprezach swingersów.

Z uwagi na największe zainteresowanie ze strony samotnych mężczyzn, ich zgłoszenia chwilowo nie są honorowane, za to samotne kobiety przyjmowane są chętnie, nie muszą też ponosić żadnych opłat związanych z uczestnictwem w klubie.

Inny, podwarszawski klub ma swoją stronę pod adresem www.swingersclub.pl. Dużo tu informacji o przebiegu i oprawie imprez, są też anonse – ponieważ jednak ten dział jest przekierowany z innej strony, najłatwiej znaleźć tu bezpruderyjną studentkę oczekującą 200 zł za godzinę zabawy. Ogłoszeń swingujących par jest niewiele.

Na stronie www.swingersi.pl można więcej dowiedzieć się o tym, czym jest swing, jak wyglądają typowe imprezy, jakie są zabawy na imprezach, mające na celu rozluźnienie uczestników. Jest też dział "kluby", gdzie można znaleźć namiary na wszelkie kluby w Polsce, wraz z ich krótką charakterystyką.
Jest też forum swingersów, dostępne pod adresem www.swingers69.fora.pl. Niewiele się tu dzieje - najaktywniejszy dział to ten, gdzie chętni zamieszczają swoje anonse. I tu widać, że najwięcej chętnych do swingu jest wśród samotnych mężczyzn. Poza tym imprezy zaczynające się od grilla i odbywające w miejscu o standardzie gdzieś pomiędzy agencją towarzyską a wczasami nie wszystkich muszą pociągać.

Dla osób poszukujących bardziej ekskluzywnych imprez dobrym pomysłem może być zarejestrowanie się na angielskiej stronie www.killingkittens.co.uk. Co prawda założona jest ona przez mieszkanki Londynu z myślą o londyńczykach i w ogóle o osobach z Anglii, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarejestrowała się tam para lub samotna kobieta z innego kraju (zgłoszenia samotnych mężczyzn nie są przyjmowane).

Warunkiem przejścia selekcji jest bycie osobą na odpowiednim poziomie - zarówno kulturalnym, jak i estetycznym oraz finansowym. Reguły nie są jednak sztywne - założycielki klubu same podejmują decyzje.

Ceny w Polsce: od 50-100 do 500 zł i więcej (to opłata za uczestnictwo w klubie, taka sama za uczestnictwo w konkretnej imprezie), chyba że jest się samotną kobietą - te na ogół otrzymują znaczne zniżki albo w ogóle są przyjmowane za darmo.

AMG

 • Pn., 17-07-2006 azi
  folklor
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 ona
  isc do takiego klubu solo to jeeeeszcze..ale z partnerem?z czlowiekiem,ktorego kocham?zeby patrzec,jak dotyka go inna kobieta?nigdy... podziwiam swingersow...serio..jesli im to odpowiada to super:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  dzielenie sie z innymi moim męzczyzną jest dla mnie chore i osobiscie takie bajery mnie nie kręcą, ale oczywiscie każdy ma prwo wyboru]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 Lekki swinger
  Każdy ma prawo wyboru. Mnie się to podoba, mam lekkie doświadczenie i było całkiem sympatycznie. Obecnie chętnie zapoznam sympatyczną otwartą dziewczynę na takie spotkania lub parkę. elcamino@tlen.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  fajna impreza!!!tylko z osoba ktora kochasz i czujesz sie kochany...bylam pare razy.ale w anglii a mysle ze jest bardzo duza roznica miedzy polskimi klubami..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 Orsza
  Cały swingers polega na wypiciu dużych ilości wódki czy piwa... pijana kobieta jest łatwa a nie którym odbija po wodzie gotowe są iść z każdym do łóżka-żadnych oporów moralnych
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  najebane mqacie jak koty
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 adamoo
  sex dla sexu - ona >>>>>>>>>> czekam na jaki kolwiek kontakt z toba moj mail to adamoo23@o2.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 Agnieszka
  A mi sie takie coś podoba, chyba muszę faceta namówić... Co w tym złego, kto nie chcialby spróbować w trójkącie, czworokącie itd ? Fajna orgia i fajne doświadczenie... i dobrze ze taki klub jest bo przynajmniej ci ludzie nie namawiaja osob niezdecydowanych na taka akcje... BRAWO DLA POMYSŁODAWCÓW !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 17-07-2006 gość
  z tego co widze to nie ma nic wspólnego z burdelem bo panie się oddają za darmo
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 5 6 7 8 9 ... 20