Kolej Transsyberyjska

Tagi: Rosja, kolej, Syberia
10 Komentarzy
0 Zdjęć
Wtorek, 05-09-2006

Wprawdzie terminy na wyjazdy po odległych regionach Rosji już minęły, warto przyjrzeć się ofercie i być może zdecydować się na podróż w przyszłym roku. Nie będzie to bowiem zwykła wycieczka, ale przygoda życia!

Zorganizowana wyprawa pozwoli zaoszczędzić stresów związanych z nieznajomością lokalnych zwyczajów czy niebezpieczeństwem podróży i cieszyć się w pełni urokami przyrody i kultury. Strona www.transsyberyjska.pl nie tylko proponuje bardzo szczegółowy program kilkunasto-, a czasem i kilkudziesięciodniowego zwiedzania, ale może go także dostosować do formy i poziomu przygotowania uczestników. Dzięki temu możesz nie tylko przejechać się słynną koleją transsyberyjską, czy zwiedzić stolicę Rosji, ale także podziwiać Syberię z grzbietu renifera, zobaczyć Jezioro Bajkał zwane "Morzem Syberii" i zakosztować potraw, o których spróbowaniu w Polsce możesz jedynie pomarzyć.

Najtańsza wycieczka kosztuje 3700 zł (bez wyżywienia) za 22 dni po Syberii, najdroższa - 7499 zł za 27 dni po Mongolii i Rosji.

Więcej szczegółów oraz propozycje innych, wschodnich wypraw, na stronie www.transsyberyjska.pl

MZ

 • Wt., 05-09-2006 gość
  :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 05-09-2006 Laura
  z grzbietu renifera - to ciekawe:D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 05-09-2006 agaaga
  chcialabym chciala
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 06-09-2006 gość
  no nieżle cenia ten wyjazd zwłaszcza do Mongolii
  gdzie wszystko jest tanie a ludzie goscinni>Nie wiem o jakich niebezpieczeństwach mowa . Moj syn podrózuje po Azji od 24 czerwca sam . Dojechał do Tajlandiii nigdzie nie czuł sie zagrozony wręcz przeciwnie zawsze gościnnie przyjmowany i spotykal wielu innych turystów z bogatych panstw europy i ameryki podrózujacych jak on. Backpakerzy teraz w modzie :) i mozna zobaczyc duzo wiecej niz nawet na najdroższej wycieczce.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 06-09-2006 Kara
  ja chcę koniecznie !! to musi być coś niezapomnianego ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 06-09-2006 fuck-girl
  ja jakos nie bardzo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 06-09-2006 fuck-girl
  ja jakos nie bardzo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-09-2006 Liisi
  gość (Środa, 06-09-2006) napisał:  no nieżle cenia ten wyjazd zwłaszcza do Mongoliigdzie wszystko jest tanie a ludzie goscinni>Nie wiem o jakich niebezpieczeństwach mowa . Moj syn podrózuje po Azji od 24 czerwca sam . Dojechał do Tajlandiii nigdzie nie czuł sie zagrozony wręcz przeciwnie zawsze gościnnie przyjmowany i spotykal wielu innych turystów z bogatych panstw europy i ameryki podrózujacych jak on. Backpakerzy teraz w modzie :) i mozna zobaczyc duzo wiecej niz nawet na najdroższej wycieczce.
  Niestety, Tajlandia to nie Mongolia. W Tajlandii ludzie są naprawdę gościnni, zapewne z powodu wyznania jakim jest buddyzm, ale Mongolia to zupełnie inne państwo... Nie chciałabym się tam wybrać, choć muszę przyznać, że taka wycieczka mogłaby być niezpomniana.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 24-09-2009 gość
  ja wolę Alaskę, byłem dwa razy i wybieram się znowu. To jedyne miejsce na ziemi gdzie czuję się w domu. A niedźwiedzie są groźne, lecz są pewne metody na zachowanie minimum bezpieczeństwa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 24-09-2009 gość
  ...Alaska... codzienne kontakty z niedźwiedziami- jakoś się żyje:)
  Odpowiedz Zgłoś