Kolejna edycja konkursów Modne Produkty 2010 i Modne Miejsca 2010

2 Komentarze
3 Zdjęcia
Piątek, 19-02-2010

Kolejna edycja konkursów Modne Produkty 2010 i Modne Miejsca 2010

Organizatorzy projektów Modne Produkty i Modne Miejsca zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursów na oryginalny produkt i miejsce. Jury - w którego składzie znajdą się projektanci wnętrz, dziennikarze, styliści i przedstawiciele patronatu medialnego - wybierze najciekawsze propozycje. Wynik ogłoszony zostanie podczas Warsaw Fashion Street w czerwcu.

Konkurs to jednocześnie dwa ekskluzywne katalogi: Modne Produkty i Modne Miejsca. Pierwszy jest zbiorem najmodniejszych produktów, które najciekawiej łączą sztukę użytkową z niebanalnym wzornictwem. Katalog skierowany jest do miłośników interesującej formy i nienagannej jakości. Kategorie wyróżnione w konkursie to: akcesoria i dodatki, biżuteria i zegarki, uroda i kosmetyki, moda, oświetlenie, szkło i porcelana, wnętrza, nowe technologie. W każdej kategorii wyłoniony zostanie zwycięzca. Obok produktów konkursowych w katalogu pojawią się nowinki ze świata mody, wywiady z gwiazdami i stylistami. Projekt przewiduje też nagrodę dodatkową w postaci rocznej kampanii promocyjnej dla zwycięzcy w kategorii wnętrza.

Modne Miejsca to przewodnik po godnych uwagi miejscach. Oceniane będą wygląd, atmosfera i obsługa. Miejsca organizują kategorie: hotele, restauracje i kluby, sklepy, salony mody, salony urody, zdrowie, sport i relaks, salony auto-moto. Patronem strategicznym jest miesięcznik Cztery Kąty. Katalog wydany zostanie w polsko – angielskiej wersji.

Patronat medialny nad konkursami i katalogami objęli:
Cztery Kąty; RMF Classic; LuxLux.pl; o2; Boutique; Eden SPA; sophisti.pl; sophisti.tv; horeca.pl; horeca-magazyn; trendz.pl; cogdziezaile.pl.

http://www.modneprodukty.pl/
http://www.modnemiejsca.pl/

Kolejna edycja konkursów Modne Produkty 2010 i Modne Miejsca 2010

Kolejna edycja konkursów Modne Produkty 2010 i Modne Miejsca 2010

MWW

 • Pt., 19-02-2010 gość--
  CHCESZ SCHUDNĄĆ???
  bez glodu efektu jojo?

  Sprawdz DIETA INDYWIDUALNA dla kobiet!
  uladana specjalnie dla Ciebie.

  www.dieta4u.com.pl/kobiety.html

  zapoznaj sie - nic nie tracisz a mozesz wiele zyskac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-02-2010 gość123
  modne miejsce w kategorii "proktologia i medycyna sądowa"..., paranoja
  Odpowiedz Zgłoś