Kolekcja Expandream Business Delsey

6 Komentarzy
4 Zdjęcia
Piątek, 19-10-2007

Kolekcja Expandream Business Delsey Teczka w dzisiejszym świecie biznesu ma coraz większe znaczenie i coraz więcej funkcji do spełnienia, niż kilka lat temu. Wpływa na to chociażby fakt, że przemieszczanie się z laptopem zarówno w mieście, jak i w podróżach biznesowych, należy już do standardu. Od teczki wymaga się coraz więcej i więcej m.in. funkcjonalności, ergonomii, bezpieczeństwa, wytrzymałości i atrakcyjnego wyglądu.

Expandream Business to zestaw teczek, toreb na laptopy i walizkowózków. Swoją popularność zawdzięcza uniwersalnemu wzornictwu, łączącemu w sobie prestiż, elegancję, ale i praktyczne rozwiązania: funkcjonalne suwaki, wygodne rączki i możliwość zwiększenia objętości w razie potrzeby. Przemyślane wnętrze pozwala praktycznie zorganizować przechowywanie dokumentów, a specjalne kieszenie na laptopa gwarantują bezpieczny transport.

Ceny: od 319 do 699 zł, w zalezności od modelu

www.delsey.pl

Kolekcja Expandream Business Delsey

Kolekcja Expandream Business Delsey

Kolekcja Expandream Business Delsey

MWW

 • Pt., 19-10-2007 nicole8899
  ładne i funkcjonalne, ale napewno lepiej vbędzie wyglądać tradycyjna teczka :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 19-10-2007 VIP-ka
  Te torby są takie bez wyrazu i wyglądają sloppy ...fuj
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 21-10-2007 sweet-strawberry
  pewnie, ze bym dałą nie raz i nie dwa...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 26-10-2007 RichieN
  zarty jakies?? bez wyrazu, nudne... no ogolnie nie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-01-2010 zindi
  No faktycznie w takich cenach stoi, ale opłaca się bardzo mieć coś takiego. Widziałam wiele takich modeli na royalpoint.pl, w ogóle mają tam bardzo fajne rzeczy, bajeczne torebki - warto tam zajrzeć.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-05-2012 Gość
  Według mnie takia sobie jest ta kolekcja, zdecydowanie bardziej podoba mi się marka Roncato. Walizki mają wizualnie ładniejsze i tańsze.
  Adell
  Odpowiedz Zgłoś