Kolekcja zegarków Midnight od Jubilera Gwiazd

0 Komentarzy
5 Zdjęć
Poniedziałek, 31-10-2011

Harry Winston swój pierwszy zakład jubilerski otworzył w 1932 roku w nowojorskim Rockefeller Center. Szybko pokochały go gwiazdy formatu Elizabeth Taylor i Katherine Hepburn. To Winston odpowiadał za stworzenie słynnych diamentów „Taylor Burton”, „Gwiazda Sierra Leone” czy „Lesotho”. Zapoczątkował też tradycję noszenia diamentów na oscarowej gali. Nic dziwnego, że świat nadał mu przydomek „Jubiler Gwiazd”. 

Winston zrewolucjonizował rynek jubilerski, a z kamieni uczynił artystyczne przedmioty pożądania. W 1989 roku Dom Harry Winston został uzupełniony o filię zegarmistrzowską. Genewska lokalizacja miała zapewnić dostęp do najlepszych rzemieślników i mistrzów zegarmistrzostwa, którzy z pasją poszukiwali nowych rozwiązań. Dla ekskluzywnej jubilerskiej marki naturalnym i oczywistym kierunkiem były zegarki zdobione kamieniami szlachetnymi.

Harry Winston to dziś czołówka szwajcarskiej tradycji. Ogromną wagę przykład się tu do oprawy czasomierza. Prócz kopert za złota i platyny (nie ma stalowych zegarków HW) marka stworzyła jedyny na świecie rodowy zegarek Galatea i przedstawiła pierwszy platynowy zegarek nurkowy, Ocean Chronograph.

Prezentujemy kolekcję Midnight. Elegancką, klasyczną, zdobioną diamentami. Do wyboru są wersje z białego i różowego złota, w rozmiarze koperty 32 i 39 mm.

Cena (zależy od modelu i ilości kamieni): od 60 700 zł. Kupisz w wybranych salonach Apart.

AW