Konferencje w zabytkach

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 22-04-2007

Konferencje w zabytkach

Wpadki, gafy i pomyłki zdarzają się wszystkim. Ale popełnione w pracy, czy na oficjalnym przyjęciu mogą poważnie zaważyć na karierze. Konsekwencje bywają różne, jeśli można więc w porę zapobiec kłopotliwej konsternacji, czemu nie skorzystać.

Firma Konferencje w zabytkach proponuje cykle szkoleń z szeroko pojmowanego savoir - vivre w pracy, dzięki którym nabierzemy pewności siebie w każdej oficjalnej sytuacji. Coraz bardziej powszechna współpraca międzynarodowa sprawiała, że do szczególnie ważnych należy znajomość protokołu dyplomatycznego, przydatna wbrew pozorom nie tylko wielkim dyplomatom. Każdy związany z biznesem prędzej, czy później ma z nim do czynienia. Firma współpracuje z ambasadorami i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród menadżerów i urzędników. Zajęcia to wykłady i część praktyczna, a na zakończenie wielki obiad dyplomatyczny. Wszystko zorganizowane w najpiękniejszych polskich zabytkach.

Kursanci zdobywają wiedzę z zakresu: podejmowania delegacji, gości zagranicznych, interesantów, transportu, organizacji przyjęć, podpisywania umów, norm obyczajowych dotyczących witania, przedstawiania, wymieniania biletów wizytowych, sadzania przy stole, sporządzania korespondencji, ubioru, podarunków, etc.

Szkolenie trwa dwa dni i kosztuje 1 550zł

Informacji dla zainteresowanych uczestnictwem udziela Zdzisława Walkowiak:
Pl. Kościuszki 4, 64-100 Leszno
tel./fax 0 65 529 98 93
tel. kom. 0 603 93 50 09 
info@konferencjewzabytkach.com.pl

AW

 • Niedz., 22-04-2007 Plastik
  pasowałoby kaczorów wysłać na takie szkolenie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 22-04-2007 marta71
  się cenią ;D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 22-04-2007 gość
  Moim zdaniem to jest niska cena w zamian za dobre wychowanie podczas oficjalnych spotkan. Lepiej przyjety bedzie czlowiek ,ktory umi sie zachowac w danej sytuacji.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-05-2007 gość
  Mmmmhhhh, to jakis jet-set z Leszna bedzie uczyl savoir vivre? Buhahahhahahahah
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-09-2007 gość79
  WŁAŚCICIELKA FIRMY CZYLI W.ZDZISŁAWA TO BARDZO PIEKNA KOBIETA POWIEDZIAŁ BYM ŻE ŚLICZNA
  CHCIAŁBYM MIEC TAKĄ KOBIETĘ
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-05-2012 mielżyńska
  Teraz się etykietą zajmuje a co robiła w Pawłowicach to z etykietą nie miało nic wspólnego wprost przeciwnie,ale ludzie pamiętaja
  Odpowiedz Zgłoś